Законодавчий процес та інші спеціальні парламентські процедури
(курсова робота з конституційного права)
Вступ ... 3 Розділ 1. Поняття законодавчого процесу та його стадії ... 5 Розділ 2. Суб'єкти права законодавчої ініціативи ... 8 Розділ 3. Обговорення та прийняття законодавчого проекту ... 11 3.1. Попередній розгляд та експертиза законопроектів ... 11 3.2. Розгляд законопроектів у першому читанні ... 17 3.3. Розгляд законопроектів у другому читанні ... 19 3.4. Розгляд законопроектів у третьому читанні ... 23 Розділ 4. Промульгація закону Президентом України ... 25 Розділ 5. Особливості проходження конституційних законів ... 27 Висновок ... 39 Література ... 42
Для придбання курсової роботи "Законодавчий процес та інші спеціальні парламентські процедури" тисніть на розташоване нижче посилання:
Отримати курсову
"Законодавчий процес та інші спеціальні парламентські процедури"
|
Курсова робота "Законодавчий процес та інші спеціальні парламентські процедури" виконана у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний. Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм. Нумерація сторінок - зверху справа і т.д.
Курсова "Законодавчий процес та інші спеціальні парламентські процедури", як і інші курсові роботи, представлені на цьому сайті, була зроблена на замовлення професійним автором з багаторічним досвідом виконання робіт на замовлення. Курсова робота "Законодавчий процес та інші спеціальні парламентські процедури" успішно здавалася в одному з ВУЗів України.
|
Приклади моїх готових курсових:
Правопорушення та відповідальність у конституційному праві: Конституційно-правова відповідальність як вид конституційно-правових відносин. Характеристика правопорушень та відповідальності в конституційному праві. Передумови становлення і особливості розвитку інституту конституційно-правової відповідальності. Співвідношення конституційно-правової і політичної відповідальності як засобів відповідальності органів влади перед народом. Форми конституційно-правової відповідальності. Санкції конституційно-правової відповідальності.
Громадянські та політичні права і свободи людини, проблема їх дотримання в Україні: Громадянські права та свободи громадян України, поняття та види. Поняття та види природних прав і свобод людини. Право людини на життя і повагу до її гідності. Право на свободу і особисту недоторканність. Недоторканність житла, таємниця листування, телефонних розмов, телеграфної та іншої кореспонденції. Невтручання у сімейне й особисте життя. Політичні права і свободи громадян згідно українського законодавства. Свобода пересування, вибору місця проживання, право вільного залишення території України. Право на свободу об'єднання у політичні партії та громадські організації. Право брати участь в управлінні державними справами, всеукраїнському та місцевих референдумах, вільно обирати і бути обраним. Право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи й демонстрації. Право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів. Право на інформацію. Проблема захисту громадянських і політичних прав і свобод громадян в Україні.
Законодавство України про кримінальну відповідальність: Основні риси закону України про кримінальну відповідальність. Поняття закону про кримінальну відповідальність. Історія розвитку кримінального законодавства України. Структура Кримінального кодексу. Тлумачення кримінального закону. Чинність закону про кримінальну відповідальність у часі та просторі. Чинність закону про кримінальну відповідальність у часі. Зворотна дія закону про кримінальну відповідальність у часі. Чинність закону про кримінальну відповідальність у просторі.
|