На головну  Написання курсових за 800 грн

@ureferat    0971187259

Державна підтримка благодійницької діяльності

(реферат з адміністративного права)

1. Поняття благодійництва і благодійницької діяльності ... 3
2. Організаційно-правове регулювання благодійництва та діяльності благодійних організацій ... 5
3. Матеріально-фінансове забезпечення благодійної діяльності ... 12
4. Держава, благодійництво і благодійна діяльність ... 14
Література ... 15

 СКАЧАТИ РЕФЕРАТ 
"Державна підтримка благодійницької діяльності"

Реферат "Державна підтримка благодійницької діяльності" коштує 50 грн. Оплата - на картку Приватбанку.

В якості гарантії порядності можу скинути скріншоти діалогів з попередніми покупцями з вайбера або телеграма (приклад скріна з телеграма).

Для придбання цього реферату зв'яжіться зі мною і повідомте його номер -  20211  або скиньте адресу чи скрін цієї сторінки мені у телеграм або вайбер. У відповідь я надішлю номер своєї картки Приватбанку і протягом 1‑2 хвилин після отримання оплати вишлю Вам цей реферат у Ворді на Telegram, Viber або e-mail (на Ваш вибір) чи повідомлю Вам пароль до архіву з рефератом, який можна скачати на цій сторінці.

Мої контакти:

 telegram:  @ureferat
 viber:  0971187259

    097 118 72 59 - Київстар
    095 934 65 43 - Vodafone
    093 521 99 55 - lifecell
e-mail:  ureferat@gmail.com
адреса:  м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Маєте сумніви - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли питання? - запитуйте!

Державна підтримка благодійницької діяльності

Приклади моїх готових курсових:

Аграрні правовідносини

Поняття правових відносин в теорії права. Поняття і основні ознаки правових відносин. Структура правових відносин та її елементи. Зміст правовідносин. Класифікація правових відносин. Суб'єкти та об'єкти правовідносин. Юридичні факти. Суть та особливості аграрних правовідносин. Поняття та особливості аграрних правовідносин, їх елементи. Підстави виникнення, зміни та припинення аграрних правовідносин. Класифікація аграрних правовідносин. Розмежування аграрних правовідносин та співвідношення їх з іншими галузями права. Розмежування аграрних правовідносин. Спільність галузей права та співвідношення аграрних та інших правовідносин.

Правові підстави зупинення і закриття провадження у цивільній справі: Теоретичні засади дослідження правових підстав зупинення і закінчення провадження у цивільній справі. Поняття цивільного судочинства. Цивільне судочинство та його стадії. Судове засідання - процесуальна форма розгляду цивільних справ. Поняття позову. Попереднє судове засідання. Значення стадії судового розгляду цивільних справ. Ускладнення в процесі розгляду цивільних справ. Зупинення провадження у цивільній справі. Закриття провадження у цивільній справі.
Способи забезпечення виконання зобов'язань: Поняття та значення способів забезпечення виконання зобов'язань. Поняття способів забезпечення виконання зобов'язань. Значення способів забезпечення виконання зобов'язань. Окремі види способів забезпечення виконання зобов'язань. Загальна характеристика способів забезпечення виконання зобов'язань. Характеристика конкретних способів забезпечення виконання зобов'язань. Характеристика застави. Застава рухомого майна. Іпотека (застава нерухомого майна). Застава землі.
Поняття, значення та функції договору в цивільному праві: Теоретичні засади дослідження поняття договору в цивільному праві. Цивільно-правовий договір як підстава виникнення зобов'язань. Значення та функції договору в цивільному праві. Види договорів. Зміст договору. Укладення, зміна і розірвання договору. Нововведення в цивільному законодавстві щодо договірних зобов'язань. Поняття договору в цивільному праві зарубіжних країн. Класифікація договорів.
Правочини з дефектами волі: Поняття правочину та основні аспекти його здійснення. Поняття правочину. Види правочинів. Загальні умови чинності правочину. Поняття недійсності правочину. Правова природа оспорюваних правочинів. Аналіз правочинів з дефектами волі. Правові наслідки вчинення правочину дієздатною фізичною особою, яка у момент його вчинення не усвідомлювала значення своїх дій та (або) не могла керувати ними. Правові наслідки правочинів, які вчинено під впливом помилки, обману, під впливом насильства. Правові наслідки правочину, який вчинено у результаті зловмисної домовленості представника однієї сторони з другою стороною. Правові наслідки правочину, який вчинено під впливом тяжкої обставини.

© 2014-2022  prawo.freehostia.com - реферати та курсові з права