На головну  Написання курсових за 800 грн

@ureferat    0971187259

Правові засади кошторисно-бюджетного фінансування

(реферат з фінансового права)

Вступ ... 3
1. Кошторис як індивідуальний фінансово-плановий акт. Порядок кошторисно-бюджетного фінансування ... 4
2. Додержання фінансової дисципліни ... 9
Висновки ... 14
Література ... 15

 СКАЧАТИ РЕФЕРАТ 
"Правові засади кошторисно-бюджетного фінансування"

Реферат "Правові засади кошторисно-бюджетного фінансування" коштує 50 грн. Оплата - на картку Приватбанку.

В якості гарантії порядності можу скинути скріншоти діалогів з попередніми покупцями з вайбера або телеграма (приклад скріна з телеграма).

Для придбання цього реферату зв'яжіться зі мною і повідомте його номер -  22609  або скиньте адресу чи скрін цієї сторінки мені у телеграм або вайбер. У відповідь я надішлю номер своєї картки Приватбанку і протягом 1‑2 хвилин після отримання оплати вишлю Вам цей реферат у Ворді на Telegram, Viber або e-mail (на Ваш вибір) чи повідомлю Вам пароль до архіву з рефератом, який можна скачати на цій сторінці.

Мої контакти:

 telegram:  @ureferat
 viber:  0971187259

    097 118 72 59 - Київстар
    095 934 65 43 - Vodafone
    093 521 99 55 - lifecell
e-mail:  ureferat@gmail.com
адреса:  м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Маєте сумніви - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли питання? - запитуйте!

Правові засади кошторисно-бюджетного фінансування

Приклади моїх готових курсових:

Бюджетний процес в Україні

Поняття й зміст бюджетного процесу. Складання проекту Державного бюджету України. Порядок розгляду і затвердження Закону "Про Державний бюджет". Матеріали, які додаються до проекту Закону про Державний бюджет Верховній Раді України Кабінетом Міністрів України. Представлення проекту Закону про Державний бюджет та підготовка його до першого читання. Розгляд проекту Закону про Державний бюджет України у третьому читанні. Зміст Закону про Державний бюджет України. Виконання державного затвердження. Звіт про виконання державного бюджету.

Види господарських організацій: Господарські об'єднання як вид господарських організацій. Поняття об'єднання підприємств. Види об'єднань підприємств. Організаційно-правові форми об'єднань підприємств. Статус підприємства - учасника об'єднання підприємств. Управління об'єднанням підприємств. Майнові відносини в об'єднанні підприємств. Припинення об'єднання підприємств. Фінансово-промислові групи, асоційовані підприємства та інші форми об'єднання підприємств як види господарської організації. Промислово-фінансові групи. Асоційовані підприємства. Холдингові компанії. Інші форми об'єднання інтересів підприємств. Господарські міністерства (відомства) як органи господарського керівництва.
Джерела господарського права: Загальна характеристика джерел господарського права. Поняття джерела права. Система джерел господарського права: історія розвитку. Окремі види джерел господарського права. Нормативно-правовий акт. Нормативний договір. Правовий звичай. Розвиток системи джерел господарського права України в сучасних умовах. Практика застосування звичаю у зовнішньоекономічній діяльності. Вплив судової практики на систему джерел господарського права.
Механізм формування, функціонування та припинення діяльності комерційних підприємств: Загальна характеристика господарської діяльності. Поняття та сутність господарської діяльності. Ознаки господарської діяльності. Види господарської діяльності. Господарська комерційна діяльність. Некомерційна господарська діяльність. Особливості комерційної діяльності в Україні.
Товариство з додатковою відповідальністю: Поняття товариства з додатковою відповідальністю. Правові засади діяльності товариства з додатковою відповідальністю. Установчі документи товариства з додатковою відповідальністю. Порядок державної реєстрації товариства з додатковою відповідальністю. Права та обов'язки учасників товариства з додатковою відповідальністю. Майно товариства з додатковою відповідальністю. Управління товариства з додатковою відповідальністю. Облік і звітність у повному товаристві. Припинення діяльності і ліквідація товариства з додатковою відповідальністю. Загальні засади та форми припинення діяльності повних товариств. Порядок припинення товариства з додатковою відповідальністю шляхом ліквідації. Особливості припинення товариства з додатковою відповідальністю шляхом реорганізації.

© 2014-2022  prawo.freehostia.com - реферати та курсові з права