На головну  Написання курсових за 800 грн

@ureferat    0971187259

Правові засади організації валютного регулювання

(реферат з фінансового права)

Вступ ... 3
1. Поняття валюти та валютних операцій ... 4
2. Організація валютного регулювання ... 7
3. Валютний контроль ... 15
Література ... 20

 СКАЧАТИ РЕФЕРАТ 
"Правові засади організації валютного регулювання"

Реферат "Правові засади організації валютного регулювання" коштує 50 грн. Оплата - на картку Приватбанку.

В якості гарантії порядності можу скинути скріншоти діалогів з попередніми покупцями з вайбера або телеграма (приклад скріна з телеграма).

Для придбання цього реферату зв'яжіться зі мною і повідомте його номер -  22613  або скиньте адресу чи скрін цієї сторінки мені у телеграм або вайбер. У відповідь я надішлю номер своєї картки Приватбанку і протягом 1‑2 хвилин після отримання оплати вишлю Вам цей реферат у Ворді на Telegram, Viber або e-mail (на Ваш вибір) чи повідомлю Вам пароль до архіву з рефератом, який можна скачати на цій сторінці.

Мої контакти:

 telegram:  @ureferat
 viber:  0971187259

    097 118 72 59 - Київстар
    095 934 65 43 - Vodafone
    093 521 99 55 - lifecell
e-mail:  ureferat@gmail.com
адреса:  м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Маєте сумніви - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли питання? - запитуйте!

Правові засади організації валютного регулювання

Приклади моїх готових курсових:

Фінансовий контроль як функція управління

Теоретичні засади дослідження фінансового контролю як однієї з найважливіших функцій державного управління. Поняття фінансового контролю та його роль у забезпеченні фінансової дисципліни. Основні етапи розвитку системи державного фінансового контролю в Україні. Існуюча система державного фінансового контролю в Україні та основні проблеми її розвитку. Органи державного фінансового контролю, їх функції. Роль фінансового контролю у забезпеченні фінансової дисципліни. Підвищення ролі фінансового контролю на сучасному етапі розвитку економіки України.

Банкрутство банків: Банкрутство як правовий механізм регулювання підприємницької діяльності. Поняття банкрутства. Сторони у справі про банкрутство. Правові наслідки визнання банкрутом суб'єкта підприємницької діяльності. Стадії провадження у справі про банкрутство та наслідки провадження. Розпорядження майном боржника. Мирова угода. Санація (відновлення платоспроможності) боржника. Ліквідаційна процедура у справі про банкрутство. Особливості ліквідації банку в разі його неплатоспроможності.
Колізії в регулюванні процедур банкрутства та виконавчого провадження: Теоретичні аспекти дослідження колізій в регулюванні процедур банкрутства та виконавчого провадження. Поняття банкрутства. Поняття і сутність виконавчого провадження. Теоретичне обґрунтування проблеми усунення колізій в регулюванні процедур банкрутства та виконавчого провадження. Характеристика та проблема усунення колізій в регулюванні процедур банкрутства та виконавчого провадження. Оцінка стану чинного законодавства щодо колізій в регулюванні процедур банкрутства та виконавчого провадження. Колізійні аспекти законодавства щодо кримінально-правового захисту майнових прав при банкрутстві підприємств. Рекомендації щодо вдосконалення законодавства. Удосконалення системи примусового виконання зобов'язань у виконавчому провадженні та процедурі банкрутства.
Проблеми визнання суб'єкта господарювання банкрутом та проведення ліквідаційної процедури: Теоретичні засади дослідження визнання суб'єкта господарювання банкрутом та проведення ліквідаційної процедури. Поняття банкрутства та його суб'єкти. Ліквідаційна процедура. Аналіз проблемних аспектів визнання суб'єкта господарювання банкрутом та проведення ліквідаційної процедури. Характеристика та проблемні питання визнання боржника банкрутом. Проблеми удосконалення законодавства про банкрутство. Проблеми підвищення ефективності ліквідації збанкрутілих підприємств.
Місцевий господарський суд - перша інстанція у господарському судочинстві: Теоретичні засади дослідження місцевих господарських судів. Історичні аспекти розвитку господарського судочинства. Сутність господарського суду. Аналіз особливостей діяльності місцевого господарського суду як першої інстанції у господарському судочинстві. Організаційно-правові засади діяльності місцевих господарських судів. Структура місцевого господарського суду. Правовий статус судді місцевого господарського суду. Реалії та перспективи розвитку господарських судів.

© 2014-2022  prawo.freehostia.com - реферати та курсові з права