На головну  Написання курсових за 800 грн

@ureferat    0971187259

Регулювання міжнародного бізнесу в Україні

(реферат з господарського права)

Вступ ... 3
1. Суть, принципи і суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності ... 3
2. Види зовнішньоекономічної діяльності ... 5
3. Державне регулювання зовнішньоекономічної діяльності ... 7
4. Правове становище спільних підприємств і регулювання іноземного інвестування ... 9
5. Правове регулювання вільних економічних зон ... 13
Висновки ... 14
Література ... 16

 СКАЧАТИ РЕФЕРАТ 
"Регулювання міжнародного бізнесу в Україні"

Реферат "Регулювання міжнародного бізнесу в Україні" коштує 50 грн. Оплата - на картку Приватбанку.

В якості гарантії порядності можу скинути скріншоти діалогів з попередніми покупцями з вайбера або телеграма (приклад скріна з телеграма).

Для придбання цього реферату зв'яжіться зі мною і повідомте його номер -  22816  або скиньте адресу чи скрін цієї сторінки мені у телеграм або вайбер. У відповідь я надішлю номер своєї картки Приватбанку і протягом 1‑2 хвилин після отримання оплати вишлю Вам цей реферат у Ворді на Telegram, Viber або e-mail (на Ваш вибір) чи повідомлю Вам пароль до архіву з рефератом, який можна скачати на цій сторінці.

Мої контакти:

 telegram:  @ureferat
 viber:  0971187259

    097 118 72 59 - Київстар
    095 934 65 43 - Vodafone
    093 521 99 55 - lifecell
e-mail:  ureferat@gmail.com
адреса:  м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Маєте сумніви - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли питання? - запитуйте!

Регулювання міжнародного бізнесу в Україні

Приклади моїх готових курсових:

Касаційне провадження в господарському процесі

Поняття стадій господарського процесу. Обов'язкові стадії господарського процесу. Подання позовної заяви і відкриття провадження по справі. Вирішення господарських спорів у першій інстанції. Виконання рішення, ухвали, постанови господарського суду. Особливості розгляду касаційного оскарження в господарському процесі. Шляхи вирішення і подолання питання пов'язані з вирішенням проблем касаційної стадії господарських спорів.

Професійні особи у справі про банкрутство (арбітражні керуючі): Банкрутство як правовий механізм регулювання підприємницької діяльності. Поняття банкрутства. Сторони у справі про банкрутство. Стадії провадження у справі про банкрутство та наслідки провадження. Особливості діяльності арбітражних керуючих як професійних учасників справ про банкрутство. Поняття арбітражного керуючого. Ліцензування діяльності арбітражних керуючих. Кваліфікаційні вимоги та етика професійної діяльності арбітражних керуючих. Вдосконалення інституту арбітражних керуючих в провадженні у справах про банкрутство.
Закрите акціонерне товариство: Поняття закритого акціонерного товариства. Суть поняття "акціонерне товариство". Поняття закритого акціонерного товариства, його особливості та відмінності. Основні аспекти організації діяльності закритого акціонерного товариства згідно законодавства України. Порядок створення закритого акціонерного товариства. Засновники закритого акціонерного товариства. Органи акціонерного товариства. Законодавче регулювання майна акціонерного товариства. Капітал (майнова база) закритого акціонерного товариства. Доходи в акціонерному товаристві: поняття, джерела формування, порядок використання. Чистий прибуток акціонерного товариства. Припинення діяльності акціонерних товариств.
Джерела права литовсько-польської доби: Литовсько-руська держава та право (друга пол. XIV - перша пол. XVI ст.): загальна характеристика. Формування Литовська-Руської держави. Кревська унія та її наслідки. Городельська унія. Литовсько-московські відносини. Люблінська унія 1569 року. Загальна характеристика джерел права Литовсько-Польської доби. Характеристика окремих джерел права Литовсько-Польської доби. Звичаєве право. Руська правда. Роль та значення Статутів Казимира для Литовсько-Руської держави. Литовські статути і магдебурзьке право в Україні.
Основи правосуддя в Україні: Теоретичні засади конституційних основ правосуддя в Україні. Поняття і природа судової влади. Судова система України. Конституційні основи правосуддя в Україні. Принципи правосуддя. Правовий статус суддів. Аналіз сучасного етапу судової реформи та перспектив її розвитку.

© 2014-2022  prawo.freehostia.com - реферати та курсові з права