На головну  Написання курсових за 800 грн

@ureferat    0971187259

Поняття та предмет зобов'язання з відшкодування шкоди

(реферат з господарського права)

Вступ ... 3
1. Поняття і значення зобов'язань з відшкодування шкоди ... 4
2. Підстави деліктної відповідальності ... 6
3. Система зобов'язань з відшкодування шкоди. Місце зобов'язань про відшкодування моральної шкоди в зазначеній системі ... 12
Висновки ... 14
Література ... 16

 СКАЧАТИ РЕФЕРАТ 
"Поняття та предмет зобов'язання з відшкодування шкоди"

Реферат "Поняття та предмет зобов'язання з відшкодування шкоди" коштує 50 грн. Оплата - на картку Приватбанку.

В якості гарантії порядності можу скинути скріншоти діалогів з попередніми покупцями з вайбера або телеграма (приклад скріна з телеграма).

Для придбання цього реферату зв'яжіться зі мною і повідомте його номер -  22821  або скиньте адресу чи скрін цієї сторінки мені у телеграм або вайбер. У відповідь я надішлю номер своєї картки Приватбанку і протягом 1‑2 хвилин після отримання оплати вишлю Вам цей реферат у Ворді на Telegram, Viber або e-mail (на Ваш вибір) чи повідомлю Вам пароль до архіву з рефератом, який можна скачати на цій сторінці.

Мої контакти:

 telegram:  @ureferat
 viber:  0971187259

    097 118 72 59 - Київстар
    095 934 65 43 - Vodafone
    093 521 99 55 - lifecell
e-mail:  ureferat@gmail.com
адреса:  м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Маєте сумніви - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли питання? - запитуйте!

Поняття та предмет зобов'язання з відшкодування шкоди

Приклади моїх готових курсових:

Антимонопольне регулювання підприємницької діяльності

Економічна конкуренція та її регулювання. Поняття, роль та основні принципи економічної конкуренції. Правові засади державного регулювання економічної конкуренції. Недобросовісна конкуренція та її прояви. Прояви порушення законодавства щодо економічної конкуренції. Правовий статус природних монополій. Прояви недобросовісної конкуренції. Поняття і захист комерційної таємниці. Відповідальність за порушення антимонопольно-конкурентного законодавства.

Цінні папери в господарській діяльності: Теоретичні засади дослідження цінних паперів в господарській діяльності. Поняття цінних паперів. Види цінних паперів. Особливості розвитку ринку цінних паперів в Україні. Становлення ринку цінних паперів в Україні. Умови і порядок емісії і розміщення цінних паперів. Нормативно-правове регулювання ринку цінних паперів в Україні. Нормативна база функціонування фондового ринку. Регулювання фондового ринку. ДКРЦПУ і саморегулівні організації (СРО). Державне регулювання ринку цінних паперів України в посткризовий період. Перспективи розвитку правового регулювання ринку цінних паперів в Україні. Вдосконалення законодавства щодо ринку цінних України. Реформування депозитарної системи як передумова розвитку фондового ринку України.
Наслідки визнання банкрутом суб'єкта підприємницької діяльності: Поняття суб'єкта підприємницької діяльності. Підприємництво, його суть і принципи організації. Суб'єкти господарювання. Обмеження і ліцензування підприємництва. Умови здійснення підприємницької діяльності. Банкрутство як правовий механізм регулювання підприємницької діяльності. Поняття банкрутства. Сторони у справі про банкрутство. Правові наслідки визнання банкрутом суб'єкта підприємницької діяльності. Стадії провадження у справі про банкрутство та наслідки провадження. Розпорядження майном боржника. Мирова угода. Санація (відновлення платоспроможності) боржника. Ліквідаційна процедура у справі про банкрутство.
Завдаток у римському приватному праві: Теоретичні засади дослідження завдатку у римському праві. Поняття зобов'язання та його роль у цивільному обігу. Поняття і види договорів. Особливості забезпечення зобов'язань у римському праві. Поняття завдатку у римському праві. Аналіз договорів, які передбачали використання завдатку. Договір купівлі-продажу. Договір найму. Договір оренди. Договір доручення. Завдаток у сучасному цивільному праві України.
Конституційний Суд України: Конституційний Суд України - єдиний орган конституційної юрисдикції в Україні. Конституційний контроль як інститут забезпечення дії принципу верховенства Конституції. Основні риси Конституційного суду як судового органу. Компетенція Конституційного суду України. Конституційне провадження (провадження у справах в Конституційному Суді України). Акти Конституційного суду. Акти Конституційного суду та їх місце у конституційній юрисдикції. Правова природа актів Конституційного суду.

© 2014-2022  prawo.freehostia.com - реферати та курсові з права