Походження східних слов'ян за норманською теорією
(реферат з історії права України)
Вступ ... 3 1. Витоки української державності ... 4 2. Теорії походження слов'ян і назви "Русь" ... 6 3. Особливості нормандської теорії походження слов'ян ... 8 Висновки ... 13 Література ... 14
СКАЧАТИ РЕФЕРАТ
"Походження східних слов'ян за норманською теорією"
|
Реферат "Походження східних слов'ян за норманською теорією" коштує 50 грн. Оплата - на картку Приватбанку.
В якості гарантії порядності можу скинути скріншоти діалогів з попередніми покупцями з вайбера або телеграма (приклад скріна з телеграма).
Для придбання цього реферату зв'яжіться зі мною і повідомте його номер - 23604 або скиньте адресу чи скрін цієї сторінки мені у телеграм або вайбер. У відповідь я надішлю номер своєї картки Приватбанку і протягом 1‑2 хвилин після отримання оплати вишлю Вам цей реферат у Ворді на Telegram, Viber або e-mail (на Ваш вибір) чи повідомлю Вам пароль до архіву з рефератом, який можна скачати на цій сторінці.
Мої контакти:
telegram: @ureferat
viber: 0971187259
097 118 72 59 - Київстар
095 934 65 43 - Vodafone
093 521 99 55 - lifecell
e-mail: ureferat@gmail.com
адреса: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.
Маєте сумніви - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли питання? - запитуйте!
|
Приклади моїх готових курсових:
Теоретичні засади дослідження правового становища казенного підприємства. Поняття казенного підприємства. Господарська діяльність казенних підприємств. Особливості управління казенним підприємством. Право державної власності. Право оперативного управління. Планування діяльності казенного підприємства.
Політико-правова доктрина марксизму: Теоретичні засади дослідження політико-правової доктрини марксизму. Соціально-історичне коріння і теоретичні джерела марксистського розуміння держави і права. Життєвий і творчий шлях К. Маркса та Ф. Енгельса. Особливості політико-правової доктрини марксизму. Держава і право як надбудовні явища. Класовий характер держави і права. Соціалістична революція і диктатура пролетаріату. Доля держави і права в комуністичній формації. Неомарксизм.
Референдум та його соціальна функція: Теоретичні засади дослідження референдуму та його соціальної функції. Основні форми безпосередньої демократії. Поняття і види референдумів. Соціальні функції референдуму. Особливості організації та проведення референдуму в Україні. Особливості організації та проведення всеукраїнського референдуму. Особливості організації та проведення місцевих референдумів. Відповідальність за порушення законодавства про референдуми.
Поняття та види громадянського співвідношення особи: Теоретичні засади дослідження громадянського співвідношення особи. Особа як соціальний суб'єкт державно-правових відносин. Поняття та види правового статусу особистості. Основні сучасні підходи до визначення взаємовідносин людини і держави. Сучасний етап розвитку конституційно-правового статусу людини і громадянина в Україні. Принципи правового статусу людини і громадянина. Громадянство України як необхідний елемент її конституційно-правового статусу. Система та особливості захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні. Закріплення в Конституції України основних прав і свобод людини і громадянина. Особливості захисту прав людини в Україні.
Виборчий процес в Україні: Сутність виборів і виборчого процесу. Вибори: поняття, соціальне призначення та політична роль. Конституційно-правове регулювання. Становлення інституту виборів. Виборчий процес і його стадії. Поняття виборчого процесу. Стадії виборчого процесу згідно законодавства України. Особливості виборчого процесу при виборах Президента України.
|