На головну  Написання курсових за 800 грн

@ureferat    0971187259

Основні етапи формування фінської держави

(реферат з історії права зарубіжних країн)

Вступ ... 3
1. Стародавній період історії Фінляндії. Панування Швеції і Росії ... 4
2. Проголошення незалежності ... 7
3. Створення республіки і міжвоєнний період ... 7
4. Друга світова війна ... 8
5. Післявоєнний період ... 9
6. Республіка Фінляндія: досвід конституційної реформи ... 12
Література ... 16

 СКАЧАТИ РЕФЕРАТ 
"Основні етапи формування фінської держави"

Реферат "Основні етапи формування фінської держави" коштує 50 грн. Оплата - на картку Приватбанку.

В якості гарантії порядності можу скинути скріншоти діалогів з попередніми покупцями з вайбера або телеграма (приклад скріна з телеграма).

Для придбання цього реферату зв'яжіться зі мною і повідомте його номер -  23807  або скиньте адресу чи скрін цієї сторінки мені у телеграм або вайбер. У відповідь я надішлю номер своєї картки Приватбанку і протягом 1‑2 хвилин після отримання оплати вишлю Вам цей реферат у Ворді на Telegram, Viber або e-mail (на Ваш вибір) чи повідомлю Вам пароль до архіву з рефератом, який можна скачати на цій сторінці.

Мої контакти:

 telegram:  @ureferat
 viber:  0971187259

    097 118 72 59 - Київстар
    095 934 65 43 - Vodafone
    093 521 99 55 - lifecell
e-mail:  ureferat@gmail.com
адреса:  м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Маєте сумніви - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли питання? - запитуйте!

Основні етапи формування фінської держави

Приклади моїх готових курсових:

Політико-правова доктрина марксизму

Теоретичні засади дослідження політико-правової доктрини марксизму. Соціально-історичне коріння і теоретичні джерела марксистського розуміння держави і права. Життєвий і творчий шлях К. Маркса та Ф. Енгельса. Особливості політико-правової доктрини марксизму. Держава і право як надбудовні явища. Класовий характер держави і права. Соціалістична революція і диктатура пролетаріату. Доля держави і права в комуністичній формації. Неомарксизм.

Судова влада в Україні: Поняття і природа судової влади. Основні правові засади судочинства в Україні. Принципи організації та система судової влади в Україні. Конституційно-правові засади судово-правової реформи в Україні. Правові засади діяльності системи загальних судів в Україні. Порядок формування та структура судів загальної юрисдикції. Юрисдикція загальних судів в Україні. Реалізація принципу спеціалізації у системі загальних судів в Україні. Конституційний Суд України як єдиний орган конституційної юрисдикції. Порядок формування Конституційного Суду України та особливості його складу. Функції та повноваження Конституційного Суду України. Порядок діяльності Конституційного Суду України.
Місцеві органи виконавчої влади: Теоретичні засади дослідження місцевих органів виконавчої влади. Поняття виконавчої влади та її ознаки. Конституційно-правові засади організації державної виконавчої влади в Україні. Поняття місцевого органу виконавчої влади. Завдання та повноваження місцевих державних адміністрацій. Аналіз особливостей правового становища місцевих органів виконавчої влади. Структурні підрозділи місцевих державних адміністрацій. Територіальні органи центральних органів виконавчої влади. Відносини місцевих державних адміністрацій з іншими органами виконавчої влади та громадянами. Організація діяльності місцевих органів виконавчої влади. Організація та порядок діяльності місцевих державних адміністрацій. Забезпечення діяльності та відповідальність місцевих державних адміністрацій, їх посадових осіб.
Структура конституційного права України: Теоретичні засади дослідження структури конституційного права України. Поняття та структура конституційного права як галузі права. Поняття та структура конституційного права як науки. Поняття та структура конституційного права як навчальної дисципліни. Характеристика структури конституційного права як галузі права. Принципи конституційного права. Інститути конституційного права. Конституційно-правові норми: загальна характеристика.
Звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку з примиренням винного з потерпілим: Теоретичні засади дослідження звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку з примиренням винного з потерпілим. Поняття кримінальної відповідальності. Підстави кримінальної відповідальності. Поняття і види звільнення від кримінальної відповідальності. Правове регулювання звільнення особи від кримінальної відповідальності у зв'язку з примиренням з потерпілим в сфері кримінального судочинства. Поняття звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку з примиренням винного з потерпілим (ст. 46 КК). Звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку з примиренням з потерпілим як різновид звільнення від кримінальної відповідальності. Процесуальний порядок звільнення особи від кримінальної відповідальності. Інститут судового компромісу у світлі реформування кримінального судочинства в Україні.

© 2014-2022  prawo.freehostia.com - реферати та курсові з права