На головну  Написання курсових за 800 грн

@ureferat    0971187259

Зміни в буржуазному законодавстві після Другої світової війни і смертна кара

(реферат з історії права зарубіжних країн)

Вступ ... 3
1. Запровадження відновлюючих підходів: зміна погляду на кримінальне судочинство у світі ... 4
2. Регулювання проблеми смертної кари в міжнародному праві ... 7
3. Рух за відміну смертної кари в усьому світі ... 10
4. Проблема існування смертної кари в Україні ... 12
Висновки ... 16
Література ... 18

 СКАЧАТИ РЕФЕРАТ 
"Зміни в буржуазному законодавстві після Другої світової війни і смертна кара"

Реферат "Зміни в буржуазному законодавстві після Другої світової війни і смертна кара" коштує 50 грн. Оплата - на картку Приватбанку.

В якості гарантії порядності можу скинути скріншоти діалогів з попередніми покупцями з вайбера або телеграма (приклад скріна з телеграма).

Для придбання цього реферату зв'яжіться зі мною і повідомте його номер -  23820  або скиньте адресу чи скрін цієї сторінки мені у телеграм або вайбер. У відповідь я надішлю номер своєї картки Приватбанку і протягом 1‑2 хвилин після отримання оплати вишлю Вам цей реферат у Ворді на Telegram, Viber або e-mail (на Ваш вибір) чи повідомлю Вам пароль до архіву з рефератом, який можна скачати на цій сторінці.

Мої контакти:

 telegram:  @ureferat
 viber:  0971187259

    097 118 72 59 - Київстар
    095 934 65 43 - Vodafone
    093 521 99 55 - lifecell
e-mail:  ureferat@gmail.com
адреса:  м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Маєте сумніви - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли питання? - запитуйте!

Зміни в буржуазному законодавстві після Другої світової війни і смертна кара

Приклади моїх готових курсових:

Конституційний Суд України

Конституційний Суд України - єдиний орган конституційної юрисдикції в Україні. Конституційний контроль як інститут забезпечення дії принципу верховенства Конституції. Основні риси Конституційного суду як судового органу. Компетенція Конституційного суду України. Конституційне провадження (провадження у справах в Конституційному Суді України). Акти Конституційного суду. Акти Конституційного суду та їх місце у конституційній юрисдикції. Правова природа актів Конституційного суду.

Забезпечення конституційного становища особистості законодавчою, виконавчою та судовою владами: Теоретичні засади дослідження забезпечення конституційного становища особистості законодавчою, виконавчою та судовою владами. Поняття та види правового статусу особистості. Основні сучасні підходи до визначення взаємовідносин людини і держави. Сучасний етап розвитку конституційно-правового статусу людини і громадянина в Україні та його принципи. Аналіз забезпечення конституційного становища особистості законодавчою, виконавчою та судовою владами. Особливості забезпечення правового статусу особистості законодавчою владою. Особливості забезпечення правового статусу особистості виконавчою владою. Особливості забезпечення правового статусу особистості судовою владою. Загальна оцінка стану забезпечення конституційного становища особистості законодавчою, виконавчою та судовою владами в Україні.
Державні символи як ознака держави: Теоретичні засади дослідження державної символіки. Сутність та функції державних символів. Охорона державної символіки. Державні символи суверенної держави. Державний прапор України. Державний Герб України. Державний Гімн України. Порядок використання державних символів України.
Особливості зміни громадянства України для неповнолітніх та усиновлених осіб: Громадянство України як правовий інститут. Поняття і зміст громадянства. Принципи громадянства. Зміна громадянства для неповнолітніх та усиновлених дітей згідно законодавства України. Особливості набуття громадянства. Особливості виходу із громадянства України. Придбання громадянства України по народженню дітьми біженців. Придбання громадянства України дітьми-біженцями внаслідок встановлення опіки або піклування. Придбання громадянства дітьми біженців унаслідок перебування в громадянстві України батьків чи одного з них. Внесення даних про дітей до паспорта батьків.
Затримання особи, що вчинила злочин: Умови правомірності затримання особи, що вчинила злочин. Поняття та види обставин, які усувають злочинність діяння. Загальна характеристика затримання особи, що вчинила злочин відповідно до чинного Кримінального кодексу України. Порівняльна характеристика інституту затримання особи, яка вчинила злочин. Проблеми практичного застосування інституту затримання особи, що вчинила злочин. Відповідальність за перевищення заходів, необхідних для затримання особи, що вчинила злочин. Загальна характеристика відповідальності за перевищення заходів, необхідних для затримання особи, що вчинила злочин. Затримання особи, яка вчинила злочин, і застосування працівниками міліції вогнепальної зброї.

© 2014-2022  prawo.freehostia.com - реферати та курсові з права