На головну  Написання курсових за 800 грн

@ureferat    0971187259

Право громадян на об'єднання - невід'ємне право людини і громадянина

(реферат з конституційного права)

Вступ ... 3
1. Право на свободу об'єднання у політичні партії та громадські організації ... 4
2. Суть об'єднань громадян згідно законодавства України ... 7
2.1. Професійні спілки ... 8
2.2. Політичні партії ... 12
3. Юридичні елементи механізму забезпечення реалізації права громадян України на об'єднання ... 14
Висновки ... 19
Література ... 21

 СКАЧАТИ РЕФЕРАТ 
"Право громадян на об'єднання - невід'ємне право людини і громадянина"

Реферат "Право громадян на об'єднання - невід'ємне право людини і громадянина" коштує 50 грн. Оплата - на картку Приватбанку.

В якості гарантії порядності можу скинути скріншоти діалогів з попередніми покупцями з вайбера або телеграма (приклад скріна з телеграма).

Для придбання цього реферату зв'яжіться зі мною і повідомте його номер -  24806  або скиньте адресу чи скрін цієї сторінки мені у телеграм або вайбер. У відповідь я надішлю номер своєї картки Приватбанку і протягом 1‑2 хвилин після отримання оплати вишлю Вам цей реферат у Ворді на Telegram, Viber або e-mail (на Ваш вибір) чи повідомлю Вам пароль до архіву з рефератом, який можна скачати на цій сторінці.

Мої контакти:

 telegram:  @ureferat
 viber:  0971187259

    097 118 72 59 - Київстар
    095 934 65 43 - Vodafone
    093 521 99 55 - lifecell
e-mail:  ureferat@gmail.com
адреса:  м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Маєте сумніви - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли питання? - запитуйте!

Право громадян на об'єднання - невід'ємне право людини і громадянина

Приклади моїх готових курсових:

Правова природа, поняття і класифікація конституційних прав, свобод і обов'язків людини і громадянина

Теоретичні засади дослідження правової природи конституційних прав, свобод обов'язків людини і громадянина. Сутність та соціальна природа прав людини. Особливості співвідношення прав людини і громадянина. Соціальні та конституційні права особи та громадянина. Класифікація прав людини з різними критеріями. Класифікація прав людини за хронологією виникнення. Класифікація прав людини за способом реалізації. Класифікація прав людини за змістом і соціальним призначенням. Права, свободи та обов'язки людини і громадянина за конституцією України. Механізм їх захисту. Характеристика прав, свобод та обов'язків людини і громадянина за конституцією України. Особливості національних та міжнародних механізмів захисту прав людини.

Виборчий процес в Україні: Сутність виборів і виборчого процесу. Вибори: поняття, соціальне призначення та політична роль. Конституційно-правове регулювання. Становлення інституту виборів. Виборчий процес і його стадії. Поняття виборчого процесу. Стадії виборчого процесу згідно законодавства України. Особливості виборчого процесу при виборах Президента України.
Зворотна дія кримінального законодавства у часі: Теоретичні засади дослідження зворотної дії кримінального законодавства в часі. Поняття кримінального закону України. Особливості дії нормативно-правового акта в часі. Аналіз зворотної дії кримінального закону в часі згідно чинного законодавства України. Чинність закону про кримінальну відповідальність у часі. Зворотна дія закону про кримінальну відповідальність у часі. Обґрунтування зворотної дії більш м'якого кримінального закону. Недопустимість надання зворотної дії кримінальному законові спеціальною вказівкою законодавця.
Поняття та значення складу злочину: Теоретичні засади дослідження поняття та значення складу злочину. Загальна характеристика складу злочину. Елементи і ознаки складу злочину. Види складів злочину. Склад злочину і кваліфікація злочину. Значення складу злочину для правильної кваліфікації злочинів.
Правові підстави та порядок звільнення від кримінальної відповідальності: Поняття звільнення від кримінальної відповідальності та його зміст. Аналіз правових підстав та порядку звільнення від кримінальної відповідальності. Звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку з дійовим каяттям (ст. 45 КК). Правове регулювання звільнення особи від кримінальної відповідальності у зв'язку з примиренням з потерпілим. Звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку з передачею особи на поруки. Звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку із зміною обстановки (ст. 48 КК). Звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку із закінченням строків давності (ст. 49 КК).

© 2014-2022  prawo.freehostia.com - реферати та курсові з права