На головну  Написання курсових за 800 грн

@ureferat    0971187259

Конституційні принципи і основні стадії виборчого процесу в Україні

(реферат з конституційного права)

Вступ ... 3
1. Поняття виборчого процесу ... 4
2. Стадії виборчого процесу згідно законодавства України ... 5
3. Особливості виборчого процесу при виборах Президента України ... 13
Висновки ... 17
Література ... 18

 СКАЧАТИ РЕФЕРАТ 
"Конституційні принципи і основні стадії виборчого процесу в Україні"

Реферат "Конституційні принципи і основні стадії виборчого процесу в Україні" коштує 50 грн. Оплата - на картку Приватбанку.

В якості гарантії порядності можу скинути скріншоти діалогів з попередніми покупцями з вайбера або телеграма (приклад скріна з телеграма).

Для придбання цього реферату зв'яжіться зі мною і повідомте його номер -  24828  або скиньте адресу чи скрін цієї сторінки мені у телеграм або вайбер. У відповідь я надішлю номер своєї картки Приватбанку і протягом 1‑2 хвилин після отримання оплати вишлю Вам цей реферат у Ворді на Telegram, Viber або e-mail (на Ваш вибір) чи повідомлю Вам пароль до архіву з рефератом, який можна скачати на цій сторінці.

Мої контакти:

 telegram:  @ureferat
 viber:  0971187259

    097 118 72 59 - Київстар
    095 934 65 43 - Vodafone
    093 521 99 55 - lifecell
e-mail:  ureferat@gmail.com
адреса:  м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Маєте сумніви - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли питання? - запитуйте!

Конституційні принципи і основні стадії виборчого процесу в Україні

Приклади моїх готових курсових:

Громадянські та політичні права і свободи людини, проблема їх дотримання в Україні

Громадянські права та свободи громадян України, поняття та види. Поняття та види природних прав і свобод людини. Право людини на життя і повагу до її гідності. Право на свободу і особисту недоторканність. Недоторканність житла, таємниця листування, телефонних розмов, телеграфної та іншої кореспонденції. Невтручання у сімейне й особисте життя. Політичні права і свободи громадян згідно українського законодавства. Свобода пересування, вибору місця проживання, право вільного залишення території України. Право на свободу об'єднання у політичні партії та громадські організації. Право брати участь в управлінні державними справами, всеукраїнському та місцевих референдумах, вільно обирати і бути обраним. Право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи й демонстрації. Право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів. Право на інформацію. Проблема захисту громадянських і політичних прав і свобод громадян в Україні.

Зворотна дія кримінального законодавства у часі: Теоретичні засади дослідження зворотної дії кримінального законодавства в часі. Поняття кримінального закону України. Особливості дії нормативно-правового акта в часі. Аналіз зворотної дії кримінального закону в часі згідно чинного законодавства України. Чинність закону про кримінальну відповідальність у часі. Зворотна дія закону про кримінальну відповідальність у часі. Обґрунтування зворотної дії більш м'якого кримінального закону. Недопустимість надання зворотної дії кримінальному законові спеціальною вказівкою законодавця.
Особливості покарання осіб, які мають психічні відхилення: Теоретичні аспекти дослідження покарання осіб, які мають психічні відхилення. Поняття неосудності та її критерії. Поняття та мета примусових заходів медичного характеру. Види примусових заходів медичного характеру. Примусове лікування. Аналіз особливостей покарання осіб, які мають психічні відхилення у судовій практиці. Злочини проти власності (ст. 185, 186, 162 та 289 КК). Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів (ст. 307 КК). Втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність (ст. 304 КК). Наруга над могилою (ст. 297 КК).
Поняття, порівняльна та історико-кримінальна характеристика обмеженої осудності: Теоретичні аспекти дослідження проблеми обмеженої осудності. Поняття суб'єкта злочину та його ознаки. Загальна характеристика проблеми обмеженої осудності у доктрині кримінального права: історичний аспект. Аналіз проблеми обмеженої осудності в сучасному українському законодавстві. Критерії неосудності. Обмежена осудність. Кримінально-правове та психологічне значення і проблеми розмежування неосудності від осудності та обмеженої осудності.
Підстави призначення більш м'якого покарання ніж передбачено законом: Розвиток положень щодо призначення більш м'якого покарання в історії вітчизняного кримінального права. Порядок і принципи призначення покарання більш м'якого ніж передбачено законом. Загальні засади та принципи призначення покарання. Підстави для призначення більш м'якого покарання ніж передбачено законом. Порядок призначення більш м'якого покарання ніж передбачено законом. Кримінально-правове значення положень щодо призначення більш м'якого покарання ніж передбачено законом.

© 2014-2022  prawo.freehostia.com - реферати та курсові з права