На головну  Написання курсових за 800 грн

@ureferat    0971187259

Взаємовідносини держави та об'єднань громадян

(реферат з конституційного права)

Вступ ... 3
1. Поняття і види об'єднань громадян ... 4
2. Правове регулювання статусу політичних партій і громадських організацій ... 5
3. Нормативне регулювання взаємовідносин держави і релігійних організацій ... 14
Висновки ... 22
Література ... 24

 СКАЧАТИ РЕФЕРАТ 
"Взаємовідносини держави та об'єднань громадян"

Реферат "Взаємовідносини держави та об'єднань громадян" коштує 50 грн. Оплата - на картку Приватбанку.

В якості гарантії порядності можу скинути скріншоти діалогів з попередніми покупцями з вайбера або телеграма (приклад скріна з телеграма).

Для придбання цього реферату зв'яжіться зі мною і повідомте його номер -  24830  або скиньте адресу чи скрін цієї сторінки мені у телеграм або вайбер. У відповідь я надішлю номер своєї картки Приватбанку і протягом 1‑2 хвилин після отримання оплати вишлю Вам цей реферат у Ворді на Telegram, Viber або e-mail (на Ваш вибір) чи повідомлю Вам пароль до архіву з рефератом, який можна скачати на цій сторінці.

Мої контакти:

 telegram:  @ureferat
 viber:  0971187259

    097 118 72 59 - Київстар
    095 934 65 43 - Vodafone
    093 521 99 55 - lifecell
e-mail:  ureferat@gmail.com
адреса:  м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Маєте сумніви - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли питання? - запитуйте!

Взаємовідносини держави та об'єднань громадян

Приклади моїх готових курсових:

Конституційний розвиток України

Конституційний розвиток України до початку ХХ століття. Конституція Пилипа Орлика. Конституційний розвиток періоду відродження Української державності на початку ХХ ст. Характеристика конституційного процесу в УРСР. Конституція УСРР 1919 року. Конституція УСРР 1929 року. Конституція УРСР 1937 року. Конституція УРСР 1978 року. Новітній конституційний процес в Україні.

Кримінально-правова характеристика поняття співучасті: Поняття співучасті у злочині. Підстави та межі кримінальної відповідальності співучасників. Загальні питання відповідальності за співучасть. Спеціальні питання відповідальності за співучасть. Значення співучасті.
Рецидив злочинів: Теоретичні засади дослідження рецидивної злочинності. Поняття та види рецидиву злочину. Концептуальні засади дослідження рецидиву злочину. Характеристика рецидивної злочинності. Відображення рецидиву в нормах кримінального законодавства. Особа рецидивістів та їх класифікація. Попередження рецидивної злочинності. Значення рецидиву в кримінально-правовій практиці та його кваліфікація. Причини та умови рецидивної злочинності. Кримінологічна профілактика. Запобігання та припинення рецидиву злочинів.
Правові підстави та порядок звільнення від кримінальної відповідальності: Поняття звільнення від кримінальної відповідальності та його зміст. Аналіз правових підстав та порядку звільнення від кримінальної відповідальності. Звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку з дійовим каяттям (ст. 45 КК). Правове регулювання звільнення особи від кримінальної відповідальності у зв'язку з примиренням з потерпілим. Звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку з передачею особи на поруки. Звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку із зміною обстановки (ст. 48 КК). Звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку із закінченням строків давності (ст. 49 КК).
Проблеми кримінально-правового визначення поняття тероризму: Теоретичні засади дослідження проблеми кримінально-правового визначення поняття тероризму. Правовий аналіз передумов виникнення загрози тероризму в Україні. Сучасне розуміння понять "терор", "тероризм" та "терористичний акт". Юридичний аналіз складу злочину, передбаченого ст. 258 КК України. Об'єкт злочину. Об'єктивна сторона складу злочину. Суб'єкт злочину. Суб'єктивна сторона злочину. Характеристика кваліфікованих складів злочину, передбачених ст. 258 КК України.

© 2014-2022  prawo.freehostia.com - реферати та курсові з права