На головну  Написання курсових за 800 грн

@ureferat    0971187259

Правовий статус представництва Президента України в Автономній Республіці Крим

(реферат з конституційного права)

Вступ ... 3
1. Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим: статус та організація роботи ... 5
2. Організація роботи Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим ... 8
Висновки ... 10
Література ... 12

 СКАЧАТИ РЕФЕРАТ 
"Правовий статус представництва Президента України в Автономній Республіці Крим"

Реферат "Правовий статус представництва Президента України в Автономній Республіці Крим" коштує 50 грн. Оплата - на картку Приватбанку.

В якості гарантії порядності можу скинути скріншоти діалогів з попередніми покупцями з вайбера або телеграма (приклад скріна з телеграма).

Для придбання цього реферату зв'яжіться зі мною і повідомте його номер -  24834  або скиньте адресу чи скрін цієї сторінки мені у телеграм або вайбер. У відповідь я надішлю номер своєї картки Приватбанку і протягом 1‑2 хвилин після отримання оплати вишлю Вам цей реферат у Ворді на Telegram, Viber або e-mail (на Ваш вибір) чи повідомлю Вам пароль до архіву з рефератом, який можна скачати на цій сторінці.

Мої контакти:

 telegram:  @ureferat
 viber:  0971187259

    097 118 72 59 - Київстар
    095 934 65 43 - Vodafone
    093 521 99 55 - lifecell
e-mail:  ureferat@gmail.com
адреса:  м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Маєте сумніви - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли питання? - запитуйте!

Правовий статус представництва Президента України в Автономній Республіці Крим

Приклади моїх готових курсових:

Конституційно-правові відносини в Україні

Поняття правових відносин в конституційного права. Поняття і основні ознаки правових відносин. Структура правових відносин та її елементи. Зміст правовідносин. Класифікація правових відносин. Суб'єкти та об'єкти правовідносин. Юридичні факти. Особливості конституційно-правових відносин в Україні. Поняття і види конституційно-правових відносин. Суб'єкти конституційно-правових відносин. Об'єкти конституційно-правових відносин. Юридичні факти в конституційному праві.

Умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень у разі перевищення меж необхідної оборони або у разі перевищення заходів, необхідних для затримання злочинця: Поняття тяжкого тілесного ушкодження. Поняття необхідної оборони згідно законодавства України. Загальне поняття і види обставин, що виключають злочинність діяння. Поняття необхідної оборони. Умови правомірності необхідної оборони. Відповідальність за умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень у разі перевищення меж необхідної оборони або у разі перевищення заходів, необхідних для затримання злочинця.
Структура кримінального кодексу України: Основні риси закону України про кримінальну відповідальність. Поняття закону про кримінальну відповідальність. Структура Кримінального кодексу. Порівняльна характеристика системи Особливої частини КК 1960 р. і 5 квітня 2001 р. Криміналізація і декриміналізація за новим КК. Диференціація кримінальної відповідальності. Звільнення від кримінальної відповідальності на підставі норм Особливої частини КК. Преюдиція в КК 2001 р. Аналіз дії Кримінального кодексу України 2001 року. Критерій розміру заподіяної шкоди. Джерела кримінального законодавства. Масштаби криміналізації. Проблеми кодифікації. Можливі способи вдосконалення КК.
Теорія об'єкту злочину як правового блага: Поняття об'єкта злочину. Аналіз особливостей теорії об'єкта злочину як правового блага та її відмінностей від інших концепцій об'єкта злочину. Особливості концепції об'єкта злочину як сукупності суспільних відносин. Характеристика концепції об'єкта злочину як правового блага. Об'єкт злочину за кримінальним правом України.
Штраф як вид покарання: Розвиток нормативного регулювання штрафу в історії вітчизняного кримінального законодавства. Поняття та правова природа штрафу як виду покарання. Поняття покарання у вигляді штрафу. Місце штрафу в системі кримінальних покарань та засоби досягнення цілей покарання. Відмежування штрафу як виду покарання та адміністративної санкції: питання співрозмірності. Призначення та виконання покарання у виді штрафу. Критерії та умови призначення штрафу за КК України. Порядок виконання штрафу. Кримінально-правові наслідки його застосування та ухилення від виконання.

© 2014-2022  prawo.freehostia.com - реферати та курсові з права