На головну  Написання курсових за 800 грн

@ureferat    0971187259

Охарактеризуйте сучасне конституційно-правове регулювання суспільних відносин в галузі освіти, науки, культури

(реферат з конституційного права зарубіжних країн)

Вступ ... 3
1. Економічні, соціальні та культурні права ... 4
2. Поняття права на освіту ... 5
3. Соціально-ціннісний зміст права на освіту ... 6
4. Стан дотримання права на освіту в Україні ... 9
Висновки ... 17
Література ... 18

 СКАЧАТИ РЕФЕРАТ 
"Охарактеризуйте сучасне конституційно-правове регулювання суспільних відносин в галузі освіти, науки, культури"

Реферат "Охарактеризуйте сучасне конституційно-правове регулювання суспільних відносин в галузі освіти, науки, культури" коштує 50 грн. Оплата - на картку Приватбанку.

В якості гарантії порядності можу скинути скріншоти діалогів з попередніми покупцями з вайбера або телеграма (приклад скріна з телеграма).

Для придбання цього реферату зв'яжіться зі мною і повідомте його номер -  25012  або скиньте адресу чи скрін цієї сторінки мені у телеграм або вайбер. У відповідь я надішлю номер своєї картки Приватбанку і протягом 1‑2 хвилин після отримання оплати вишлю Вам цей реферат у Ворді на Telegram, Viber або e-mail (на Ваш вибір) чи повідомлю Вам пароль до архіву з рефератом, який можна скачати на цій сторінці.

Мої контакти:

 telegram:  @ureferat
 viber:  0971187259

    097 118 72 59 - Київстар
    095 934 65 43 - Vodafone
    093 521 99 55 - lifecell
e-mail:  ureferat@gmail.com
адреса:  м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Маєте сумніви - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли питання? - запитуйте!

Охарактеризуйте сучасне конституційно-правове регулювання суспільних відносин в галузі освіти, науки, культури

Приклади моїх готових курсових:

Обставини, що обтяжують покарання

Теоретичні засади дослідження обставин, що обтяжують покарання. Поняття кримінальної відповідальності. Поняття та ознаки покарання. Загальна характеристика обставин, що обтяжують покарання. Аналіз окремих обставин, що обтяжують покарання. Вчинення злочину особою повторно та рецидив злочинів. Вчинення злочину групою осіб за попередньою змовою. Вчинення злочину на ґрунті расової, національної чи релігійної ворожнечі або розбрату. Вчинення злочину в стані сп'яніння. Закордонний досвід застосування обставин, що обтяжують покарання. Італія. Німеччина.

Рецидив злочинів: Теоретичні засади дослідження рецидивної злочинності. Поняття та види рецидиву злочину. Концептуальні засади дослідження рецидиву злочину. Характеристика рецидивної злочинності. Відображення рецидиву в нормах кримінального законодавства. Особа рецидивістів та їх класифікація. Попередження рецидивної злочинності. Значення рецидиву в кримінально-правовій практиці та його кваліфікація. Причини та умови рецидивної злочинності. Кримінологічна профілактика. Запобігання та припинення рецидиву злочинів.
Поняття і форми співучасті у злочині: Поняття і значення співучасті у злочині. Об'єктивні та суб'єктивні ознаки співучасті. Форми співучасті за об'єктивними ознаками. Форми співучасті за суб'єктивними ознаками.
Підстави призначення більш м'якого покарання ніж передбачено законом: Розвиток положень щодо призначення більш м'якого покарання в історії вітчизняного кримінального права. Порядок і принципи призначення покарання більш м'якого ніж передбачено законом. Загальні засади та принципи призначення покарання. Підстави для призначення більш м'якого покарання ніж передбачено законом. Порядок призначення більш м'якого покарання ніж передбачено законом. Кримінально-правове значення положень щодо призначення більш м'якого покарання ніж передбачено законом.
Призначення покарання за сукупністю злочинів: Теоретичні засади дослідження призначення покарання за сукупністю злочинів. Загальні засади призначення покарання. Сукупність злочинів. Аналіз особливостей призначення покарання за сукупністю злочинів. Особливості призначення покарання за злочини, що утворюють сукупність за Кримінальним кодексом України. Межі остаточного покарання за сукупністю злочинів. Особливості призначення додаткового покарання за сукупністю злочинів. Призначення покарання при "розірваній сукупності". Інші особливості призначення покарання за сукупністю злочинів.

© 2014-2022  prawo.freehostia.com - реферати та курсові з права