На головну  Написання курсових за 800 грн

@ureferat    0971187259

Кримінально-правова характеристика злочину "Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця" (ст. 348)

(курсова робота з кримінального права)

Вступ ... 3
Розділ 1. Загальна характеристика злочину "Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця" (ст. 348) ... 6
Розділ 2. Юридичний аналіз складу злочину "Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця" (ст. 348) ... 13
2.1. Об'єкт злочину ... 13
2.2. Об'єктивна сторона злочину ... 21
2.3. Суб'єкт злочину ... 24
2.4. Суб'єктивна сторона злочину ... 25
Висновки ... 31
Задача 1. (С. проник у чужу квартиру з метою пограбування. Коли він, склавши цінні речі у дві валізи, виходив із квартири, то просто на порозі був затриманий працівниками поліції охорони) ... 33
Задача 2. (О. та Т., рухаючись на мотоциклі вулицею міста, з хуліга

Для придбання курсової роботи "Кримінально-правова характеристика злочину "Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця" (ст. 348)" тисніть на розташоване нижче посилання:

Отримати курсову
"Кримінально-правова характеристика злочину "Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця" (ст. 348)"

Курсова робота "Кримінально-правова характеристика злочину "Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця" (ст. 348)" виконана у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний. Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм. Нумерація сторінок - зверху справа і т.д.
Курсова "Кримінально-правова характеристика злочину "Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця" (ст. 348)", як і інші курсові роботи, представлені на цьому сайті, була зроблена на замовлення професійним автором з багаторічним досвідом виконання робіт на замовлення. Курсова робота "Кримінально-правова характеристика злочину "Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця" (ст. 348)" успішно здавалася в одному з ВУЗів України.

Кримінально-правова характеристика злочину "Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця" (ст. 348)

Приклади моїх готових курсових:

Поняття та види правових засобiв: Теоретичні засади дослідження правових засобів. Правове регулювання як юридичне явище. Поняття механізму правового регулювання. Сутнісна характеристика правових засобів у механізмі правового регулювання. Характеристика деяких видів правовох засобів. Види правових засобів. Стимули і обмеження.
Загальносоціальні принципи адміністративного процесу: Теоретичні засади дослідження загальносоціальних принципів адміністративного процесу. Поняття принципу адміністративного процесу. Система принципів адміністративного процесу України та проблеми їх класифікації. Характеристика загальносоціальних принципів в адміністративному процесі.
Судова влада: Функції судової влади. Судова влада в зарубіжних країнах. Судова влада в Україні.
Вища рада правосуддя України: Вища рада правосуддя як оновлений вищий орган суддівського самоврядування. Законодавчі особливості функціонування Вищої ради правосуддя. Загальні засади правового регулювання Вищої ради правосуддя та порядок її формування. Правове регулювання статусу члена Вищої ради правосуддя.
Адміністративна відповідальність: Теоретичні засади дослідження адміністративної відповідальності. Поняття та ознаки юридичної відповідальності. Адміністративна відповідальність як особливий різновид юридичної відповідальності. Адміністративний проступок як підстава адміністративної відповідальності. Характеристика її елементів.

© 2014-2022  prawo.freehostia.com - реферати та курсові з права