На головну  Написання курсових за 800 грн

@ureferat    0971187259

Окреме провадження як вид цивільного судочинства: характерні риси та особливості

(курсова робота з цивільного процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження окремого провадження як виду цивільного судочинства.....5
1.1. Поняття "Вид цивільного судочинства".....5
1.2. Поняття та історико-правові передумови окремого провадження.....11
1.3. Правова природа справ окремого провадження у системі цивільного судочинства.....18
Розділ 2. Аналіз характерних рис та особливостей окремого провадження.....23
2.1. Суть і значення окремого провадження.....23
2.2. Загальний порядок розгляду справ окремого провадження.....25
2.3. Суб'єкти окремого провадження.....26
2.4. Докази в справах окремого провадження.....30
Висновки.....38
Список використаних джерел.....40

Для придбання курсової роботи "Окреме провадження як вид цивільного судочинства: характерні риси та особливості" тисніть на розташоване нижче посилання:

Отримати курсову
"Окреме провадження як вид цивільного судочинства: характерні риси та особливості"

Курсова робота "Окреме провадження як вид цивільного судочинства: характерні риси та особливості" виконана у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний. Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм. Нумерація сторінок - зверху справа і т.д.
Курсова "Окреме провадження як вид цивільного судочинства: характерні риси та особливості", як і інші курсові роботи, представлені на цьому сайті, була зроблена на замовлення професійним автором з багаторічним досвідом виконання робіт на замовлення. Курсова робота "Окреме провадження як вид цивільного судочинства: характерні риси та особливості" успішно здавалася в одному з ВУЗів України.

Окреме провадження як вид цивільного судочинства: характерні риси та особливості

Приклади моїх готових курсових:

Судова фотографія: Поняття судової фотографії, її значення в слідчій та експертній практиці. Поняття, значення і завдання криміналістичної фотографії. Системи, об'єкти та засоби криміналістичної фотографії. Методи і види судової фотографії. Методи криміналістичної фотографії. Фотозйомка при проведенні слідчих дій.
Суб'єкти тлумачення кримінального права: Теоретичні засади дослідження суб'єктів тлумачення кримінального права. Поняття та зміст тлумачення норм кримінального права. Загальна характеристика тлумачення закону про кримінальну відповідальність. Аналіз особливостей суб'єктів тлумачення кримінального права.
Розвиток міжнародного права у 1648-І789 pp.: Структура міжнародного правопорядку після Вестфальського конгресу 1648 р. Міжнародні конгреси та мирні договори між європейськими державами другої половини XVIІ - початку XVIII ст. Хотинський мир 1621 р. Міжнародна правосуб'єктність Української держави в другій половині XVIІ - на початку XVIII століття.
Поняття і значення слідів рук та ніг: Механізм утворення слідів рук, ніг та їх класифікація. Механізм утворення слідів рук та їх класифікація. Механізм утворення слідів ніг та їх класифікація. Методи й технічні засоби виявлення , фіксації, вилучення слідів рук і ніг людини. Методи та технічні засоби виявлення слідів рук і ніг людини.

© 2014-2022  prawo.freehostia.com - реферати та курсові з права