Публічний договір
(курсова робота з цивільного права)
Вступ ... 3 Розділ 1. Поняття публічного договору ... 5 Розділ 2. Характеристика основних видів публічних договорів ... 11 2.1. Договір роздрібної купівлі-продажу ... 11 2.2. Договір побутового підряду ... 16 2.3. Договір прокату ... 20 2.4. Договір складського зберігання ... 22 2.5. Договір страхування ... 26 2.6. Договори у сфері банківської діяльності як різновиди публічних договорів ... 32 Висновки ... 40 Література ... 42
СКАЧАТИ КУРСОВУ
"Публічний договір"
Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:
Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Публічний договір"
|
Курсова робота "Публічний договір" коштує 200 грн. Оплата - на картку Приватбанку.
В якості гарантії порядності можу скинути скріншоти діалогів з попередніми покупцями з вайбера або телеграма (приклад скріна з телеграма).
Для придбання цієї курсової зв'яжіться зі мною і повідомте її номер - 4578 або скиньте адресу чи скрін цієї сторінки мені у телеграм або вайбер. У відповідь я надішлю номер своєї картки Приватбанку і протягом 1‑2 хвилин після отримання оплати вишлю Вам цю курсову у Ворді на Telegram, Viber або e-mail (на Ваш вибір) чи повідомлю Вам пароль до архіву з курсовою, який можна скачати на цій сторінці.
Мої контакти:
telegram: @ureferat
viber: 0971187259
097 118 72 59 - Київстар
095 934 65 43 - Vodafone
093 521 99 55 - lifecell
e-mail: ureferat@gmail.com
адреса: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.
Маєте сумніви - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли питання? - запитуйте!
|
Приклади моїх готових курсових:
Етимологія слова (терміна) "конституція". "Constіtutіo" і "Lex fundamentalіs". Конституційний розвиток України до початку ХХ століття. Конституція Пилипа Орлика. Конституційний розвиток періоду відродження Української державності на початку ХХ ст. Характеристика конституційного процесу в УРСР. Конституція УСРР 1919 року. Конституція УСРР 1929 року. Конституція УРСР 1937 року. Конституція УРСР 1978 року.
Проблеми вдосконалення законотворчості в сучасній Україні: Законотворчість як один із видів правотворчої діяльності. Загальна характеристика законотворчого процесу. Шляхи вдосконалення законотворчості в Україні.
Звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку з примиренням винного з потерпілим: Теоретичні засади дослідження звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку з примиренням винного з потерпілим. Поняття кримінальної відповідальності. Підстави кримінальної відповідальності. Поняття і види звільнення від кримінальної відповідальності. Правове регулювання звільнення особи від кримінальної відповідальності у зв'язку з примиренням з потерпілим в сфері кримінального судочинства. Поняття звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку з примиренням винного з потерпілим (ст. 46 КК). Звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку з примиренням з потерпілим як різновид звільнення від кримінальної відповідальності. Процесуальний порядок звільнення особи від кримінальної відповідальності. Інститут судового компромісу у світлі реформування кримінального судочинства в Україні.
Спеціальний суб'єкт злочину: Теоретичні засади дослідження спеціального суб'єкта злочину. Поняття і види суб'єктів злочину за кримінальним правом України. Поняття і сутність спеціального суб'єкта злочину в кримінальному праві. Аналіз Спеціального суб'єкту злочину у судовій практиці. Злісна непокора вимогам адміністрації виправної установи (ст. 391 КК). Ухилення від призову на строкову військову службу (ст. 335). Ухилення від сплати аліментів на утримання дітей (ст. 164). Службові (посадові) злочини.
Крайня необхідність: Поняття крайньої необхідності в кримінальному праві. Крайня необхідність в історії розвитку кримінального законодавства. Поняття крайньої необхідності та її місце серед обставин, що виключають злочинність діяння. Характеристика умов правомірності крайньої необхідності. Умови правомірності, що відносяться до джерела виникнення небезпеки. Умови, що стосуються діяння по захисту правоохоронюваних інтересів. Перевищення меж крайньої необхідності: характеристика та наслідки.
Отримати курсову
|