На головну  Написання курсових за 800 грн

@ureferat    0971187259

Суддя господарського суду - головна особа господарського судочинства

(курсова робота з господарського права)

Вступ ... 3
Розділ 1. Загальна характеристика правового статусу судді господарського суду ... 5
1.1. Вимоги до суддів ... 5
1.2. Порядок призначення ... 8
1.3. Гарантії діяльності суддів ... 18
Розділ 2. Особливості правового статусу суддів в різних інстанціях ... 22
2.1. Суддя місцевого господарського суду ... 22
2.2. Суддя апеляційного господарського суду ... 26
2.3. Суддя Вищого господарського суду ... 27
Розділ 3. Проблемні питання правового статусу суддів ... 31
Висновки ... 38
Література ... 40

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Суддя господарського суду - головна особа господарського судочинства"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Суддя господарського суду - головна особа господарського судочинства"

Курсова робота "Суддя господарського суду - головна особа господарського судочинства" коштує 200 грн. Оплата - на картку Приватбанку.

В якості гарантії порядності можу скинути скріншоти діалогів з попередніми покупцями з вайбера або телеграма (приклад скріна з телеграма).

Для придбання цієї курсової зв'яжіться зі мною і повідомте її номер -  2357  або скиньте адресу чи скрін цієї сторінки мені у телеграм або вайбер. У відповідь я надішлю номер своєї картки Приватбанку і протягом 1‑2 хвилин після отримання оплати вишлю Вам цю курсову у Ворді на Telegram, Viber або e-mail (на Ваш вибір) чи повідомлю Вам пароль до архіву з курсовою, який можна скачати на цій сторінці.

Мої контакти:

 telegram:  @ureferat
 viber:  0971187259

    097 118 72 59 - Київстар
    095 934 65 43 - Vodafone
    093 521 99 55 - lifecell
e-mail:  ureferat@gmail.com
адреса:  м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Маєте сумніви - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли питання? - запитуйте!

Приклади моїх готових курсових:

Злочинна недбалість

Вольовий та інтелектуальний моменти злочинної недбалості. Критерії злочинної недбалості. Відмінність казусу від злочинної недбалості.

Об'єкт і предмет кримінальної правової охорони: Теоретичні засади дослідження об'єкту і предмету кримінальної правової охорони. Поняття складу злочину та його ознаки. Особливості дослідження об'єкту і предмету кримінальної правової охорони. Характеристика об'єкта і предмета кримінальної правової охорони. Поняття об'єкту кримінальної правової охорони. Поняття про предмет кримінальної правової охорони. Види об'єктів кримінальної правової охорони та їх значення. Значення об'єкта і предмета злочину для його кваліфікації і характеристики суспільної небезпечності. Значення об'єкта злочину для його кваліфікації. Значення об'єкта і предмета злочину для характеристики суспільної небезпечності.
Предмет доказування в справах про суспільно-небезпечні діяння, вчинені особами у стані неосудності або обмеженої осудності, а також про злочини осіб, які вчинили їх у стані осудності, але захворіли на психічну хворобу до постановлення вироку: Теоретичні засади дослідження предмету доказування в справах про суспільно-небезпечних діяннях вчинені особами у стані неосудності або обмеженої осудності. Доказування в кримінальному процесі та його значення. Поняття предмету доказування. Проблема розмежування неосудності від осудності та обмеженої осудності. Аналіз особливостей предмету доказування в справах про суспільно-небезпечних діяннях вчинені особами у стані неосудності або обмеженої осудності. Критерії неосудності. Процесуальний порядок доказування в справах про діяння неосудних або обмежено осудних осіб. Особливості судового розгляду справ про застосування примусових заходів медичного характеру. Особливості доказування в справах про злочини осіб, які вчинили їх у стані осудності але захворіли на психічну хворобу до постановлення вироку.
Суб'єктивна сторона злочинів проти життя: Суб'єктивна сторона вбивства. Поняття про суб'єктивну сторону злочину. Поняття про вбивство та його суб'єктивну сторону. Особливості правової класифікації злочинів проти життя відповідно до КК України з урахуванням суб'єктивної сторони злочину. Класифікація умисного вбивства. Вбивство з корисливих мотивів. Вбивство особи або його близьких у зв'язку із здійсненням ним службової діяльності або виконанням громадського обов'язку. Умисне вбивство з хуліганських спонукань. Вбивство, скоєне для приховання іншого злочину або полегшення його скоєння, а також пов'язане із зґвалтуванням або насильницькими діями сексуального характеру. Убивство, вчинене з особливою жорстокістю. Суб'єктивна сторона інших злочинів проти життя.
Межі чинності нормативно-правових актів: Теоретичні засади чинності нормативно-правових актів. Поняття нормативно-правового акту. Класифікація нормативно-правових актів. Чинність нормативно-правових актiв. Межі чинності нормативно-правових актів. Різноманітність способів набуття чинності нормативно-правовими актами в Україні.

Отримати курсову

 

Суддя господарського суду - головна особа господарського судочинства

© 2014-2022  prawo.freehostia.com - реферати та курсові з права