Підзаконні нормативно-правові акти як джерело конституційного права
(курсова робота з конституційного права)
Вступ ... 3 Розділ 1. Джерела конституційного права України: поняття, особливості, система та види ... 4 1.1. Поняття та особливості джерел конституційного права України ... 4 1.2. Система та види джерел конституційного права України ... 7 Розділ 2. Загальна характеристика підзаконних нормативно правових актів як джерела конституційного права України ... 13 2.1. Підзаконні нормативно-правові акти Верховної Ради України ... 13 2.2. Підзаконні нормативно-правові акти Президента України ... 15 2.3. Підзаконні нормативно-правові акти Кабінету Міністрів України ... 19 2.4. Підзаконні нормативно-правові акти центральних органів виконавчої влади ... 20 Розділ 3. Локальні акти правового регулювання як підзаконні нормативно-правові акти ... 23 Висновки ... 33 Список використаної літератури ... 35
СКАЧАТИ КУРСОВУ
"Підзаконні нормативно-правові акти як джерело конституційного права"
Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:
Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Підзаконні нормативно-правові акти як джерело конституційного права"
|
Курсова робота "Підзаконні нормативно-правові акти як джерело конституційного права" коштує 200 грн. Оплата - на картку Приватбанку.
В якості гарантії порядності можу скинути скріншоти діалогів з попередніми покупцями з вайбера або телеграма (приклад скріна з телеграма).
Для придбання цієї курсової зв'яжіться зі мною і повідомте її номер - 5962 або скиньте адресу чи скрін цієї сторінки мені у телеграм або вайбер. У відповідь я надішлю номер своєї картки Приватбанку і протягом 1‑2 хвилин після отримання оплати вишлю Вам цю курсову у Ворді на Telegram, Viber або e-mail (на Ваш вибір) чи повідомлю Вам пароль до архіву з курсовою, який можна скачати на цій сторінці.
Мої контакти:
telegram: @ureferat
viber: 0971187259
097 118 72 59 - Київстар
095 934 65 43 - Vodafone
093 521 99 55 - lifecell
e-mail: ureferat@gmail.com
адреса: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.
Маєте сумніви - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли питання? - запитуйте!
|
Приклади моїх готових курсових:
Загальна характеристика міжнародних спорів. Поняття та види міжнародних спорів. Принципи мирного вирішення міжнародних спорів. Процедура та механізми вирішення міжнародних спорів поза рамками міжнародних організацій. Переговори. Посередництво та добрі послуги. Примирення, слідчі та погоджувальні комісії. Процедура та механізми вирішення міжнародних спорів в рамках міжнародних організацій. Вирішення міжнародних спорів у рамках ООН. Вирішення міжнародних спорів у рамках ОБСЄ. Вирішення міжнародних спорів у рамках СНД.
Принцип гласності в судовому процесі та його повної фіксації технічними засобами: Теоретичні аспекти дослідження принципу гласності в судовому процесі. Конституційні засади розвитку принципів права України. Поняття і головні характеристики принципів права. Система принципів судової влади. Загальна характеристика принципу гласності та відкритості судового процесу. Сутність принципу гласності в судовому процесі. Відкритість судочинства. Засоби масової інформації та судова влада. Принцип фіксування процесу технічними засобами та порядок проведення фото- та відеозйомки під час судового засідання. Зарубіжний досвід гласності судового процесу та його повної фіксації.
Правовий статус Національної служби посередництва і примирення в Україні. Проблеми реалізації та підвищення ефективності: Теоретичні засади дослідження правового статусу Національної служби посередництва і примирення в Україні. Сутність колективних трудових спорів. Місце і призначення Національної служби посередництва і примирення в системі державних органів України та її статус. Аналіз особливостей правового статусу Національної служби посередництва і примирення і Україні. Особливості законодавчого забезпечення діяльності Національної служби посередництва і примирення в Україні. Компетенція Національної служби посередництва і примирення і Україні. Проблеми та перспективи розвитку примирних процедур в Україні.
Договір транспортного експедирування: Теоретичні засади дослідження договору транспортного експедирування. Поняття та правова природа договору перевезення вантажів. Правове регулювання перевезення вантажів. Аналіз особливостей договору експедирування. Загальна характеристика договору транспортного експедирування. Істотні умови договору транспортного експедирування. Предмет договору транспортного експедирування. Форма договору транспортного експедирування. Плата за договором транспортного експедирування. Права та обов'язки сторін за договором транспортного експедирування. Припинення договору транспортного експедирування. Межі відповідальності перевізника.
Правове регулювання податку на нерухомість: Теоретичні засади оподаткування нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки. Загальна характеристика майнових податків. Податок на нерухомість в системі місцевого оподаткування. Аналіз елементів юридичного складу податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Платники податку та об'єкт оподаткування. Порядок обчислення та ставки податку. Податковий період. Зарубіжний досвід оподаткування нерухомості.
Отримати курсову
|