Штраф як вид покарання
(курсова робота з кримінального права)
Вступ ... 3 Розділ 1. Розвиток нормативного регулювання штрафу в історії вітчизняного кримінального законодавства ... 5 Розділ 2. Поняття та правова природа штрафу як виду покарання ... 12 2.1. Поняття покарання у вигляді штрафу ... 12 2.2. Місце штрафу в системі кримінальних покарань та засоби досягнення цілей покарання ... 14 2.3. Відмежування штрафу як виду покарання та адміністративної санкції: питання співрозмірності ... 16 Розділ 3. Призначення та виконання покарання у виді штрафу ... 20 3.1. Критерії та умови призначення штрафу за КК України ... 20 3.2. Порядок виконання штрафу. Кримінально-правові наслідки його застосування та ухилення від виконання ... 25 Висновки ... 37 Література ... 39
СКАЧАТИ КУРСОВУ
"Штраф як вид покарання"
Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:
Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Штраф як вид покарання"
|
Курсова робота "Штраф як вид покарання" коштує 200 грн. Оплата - на картку Приватбанку.
В якості гарантії порядності можу скинути скріншоти діалогів з попередніми покупцями з вайбера або телеграма (приклад скріна з телеграма).
Для придбання цієї курсової зв'яжіться зі мною і повідомте її номер - 5032 або скиньте адресу чи скрін цієї сторінки мені у телеграм або вайбер. У відповідь я надішлю номер своєї картки Приватбанку і протягом 1‑2 хвилин після отримання оплати вишлю Вам цю курсову у Ворді на Telegram, Viber або e-mail (на Ваш вибір) чи повідомлю Вам пароль до архіву з курсовою, який можна скачати на цій сторінці.
Мої контакти:
telegram: @ureferat
viber: 0971187259
097 118 72 59 - Київстар
095 934 65 43 - Vodafone
093 521 99 55 - lifecell
e-mail: ureferat@gmail.com
адреса: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.
Маєте сумніви - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли питання? - запитуйте!
|
Приклади моїх готових курсових:
Історія зарубіжної кримінології. Основні зарубіжні кримінологічні наукові школи. Кримінологічні ідеї класичної школи кримінального права. Позитивізм в кримінології. Судова психологія в XIX і на початку XX ст. Кримінологічні теорії сьогодення. Сучасна кримінологія. Сучасний стан кримінологічних досліджень у світі.
Особливості розслідування злочинів проти власності: Загальна характеристика та види злочинів проти власності. Криміналістична характеристика окремих видів злочинів проти власності. Криміналістична характеристика крадіжок, грабежів і розбоїв. Криміналістична характеристика злочинів присвоєння, розтрати або зловживання службовим становищем. Криміналістична характеристика вимагання і шахрайства. Особливості методики розслідування різних видів злочинів про власності. Особливості розслідування крадіжок, грабежів та розбоїв. Типові ситуації, що виникають на початковому етапі розслідування, присвоєння, розтрати, зловживання службовим становищем. Особливості розслідування вимагання і шахрайства.
Територіальні зміни в європі після другої світової війни: Геополітичні підсумки першої світової війни. Паризька мирна конференція. Наміри головних держав-переможниць на конференції. Версальський договір з Німеччиною та договори з її союзниками. Геополітичні підсумки Першої світової війни. Паризька мирна конференція 1947 року про повоєнний світоустрій. Післявоєнне мирне врегулювання в Європі. Мирні договори 1947 р. Німецька проблема. Формування міжнародних відносин після другої світової війни. Атлантичний союз (НАТО). Радянський блок.
Митно-тарифне регулювання зовнішньоекономічної діяльності: Теоретичні засади дослідження митно-тарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності. Сутність і зміст митно-тарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності суб'єктів господарювання. Зміст і функції митних тарифів. Аналіз здійснення митно-тарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності в Україні. Функціонування системи митно-тарифного регулювання. Організаційні засади митного регулювання зовнішньоекономічної діяльності. Наслідки від застосування митно-тарифного регулювання. Світовий досвід митно-тарифного регулювання та можливості його застосування в Україні.
Пенсійне забезпечення працівників, які працюють на роботах з важкими і шкідливими умовами праці: Загальна характеристика пенсійного забезпечення працівників, які працюють на роботах з важкими і шкідливими умовами праці. Класифікація робіт з важкими і шкідливими умовами праці. Страховий стаж цих працівників. Оплата праці працівників, які працюють на роботах з важкими і шкідливими умовами праці. Підстави та умови необхідні для призначення пенсії на пільгових умовах. Основні суб'єкти правовідносин у сфері пенсійного забезпечення працівників, які працюють на роботах з важкими і шкідливими умовами праці. Загальна ситуація стану охорони праці в Україні та залучення світового досвіду.
Отримати курсову
|