Принцип змагальності сторін та свободи надання ними суду своїх доказів
(курсова робота з дисципліни "Судові та правоохоронні органи")
Вступ ... 3 Розділ 1. Теоретичні засади дослідження принципу змагальності сторін та свободи надання ними суду своїх доказів ... 6 1.1. Поняття і головні характеристики принципів права ... 6 1.2. Поняття та система принципів судового процесу ... 11 1.3. Поняття принципу змагальності у судовому процесі ... 12 Розділ 2. Аналіз особливостей принципу змагальності сторін та свободи надання ними суду своїх доказів ... 18 2.1. Реалізація принципу змагальності сторін та свободи надання ними суду своїх доказів в цивільному процесі ... 18 2.2. Реалізація принципу змагальності сторін та свободи надання ними суду своїх доказів в господарському процесі ... 20 2.3. Реалізація принципу змагальності сторін та свободи надання ними суду своїх доказів в кримінальному процесі ... 22 2.4. Реалізація принципу змагальності сторін та свободи надання ними суду своїх доказів в адміністративному процесі ... 24 Висновки ... 28 Список використаних джерел ... 30
СКАЧАТИ КУРСОВУ
"Принцип змагальності сторін та свободи надання ними суду своїх доказів"
Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:
Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Принцип змагальності сторін та свободи надання ними суду своїх доказів"
|
Курсова робота "Принцип змагальності сторін та свободи надання ними суду своїх доказів" коштує 200 грн. Оплата - на картку Приватбанку.
В якості гарантії порядності можу скинути скріншоти діалогів з попередніми покупцями з вайбера або телеграма (приклад скріна з телеграма).
Для придбання цієї курсової зв'яжіться зі мною і повідомте її номер - 5722 або скиньте адресу чи скрін цієї сторінки мені у телеграм або вайбер. У відповідь я надішлю номер своєї картки Приватбанку і протягом 1‑2 хвилин після отримання оплати вишлю Вам цю курсову у Ворді на Telegram, Viber або e-mail (на Ваш вибір) чи повідомлю Вам пароль до архіву з курсовою, який можна скачати на цій сторінці.
Мої контакти:
telegram: @ureferat
viber: 0971187259
097 118 72 59 - Київстар
095 934 65 43 - Vodafone
093 521 99 55 - lifecell
e-mail: ureferat@gmail.com
адреса: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.
Маєте сумніви - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли питання? - запитуйте!
|
Приклади моїх готових курсових:
Правове становище українських земель в складі Речі Посполитої. Передумови та причини підписання Берестейської церковної унії. Прийняття Берестейської церковної унії 1596 р. Підготовка та процес підписання Берестейської унії. Наслідки підписання Берестейської унії.
Розвиток республіканської форми правління в Україні: Формування та розвиток республіканської форми правління в Україні (історичний аспект). Організація державної влади в Україні за сучасною Конституцією (глава держави, законодавча, виконавча, судова влада). Перспективи розвитку республіканської форми правління в Україні та вибір оптимальної моделі організації державної влади в умовах розвитку громадянського суспільства.
Вплив судимості на призначення покарань в кримінальному праві України: Теоретичні засади дослідження вплив судимості на призначення покарань в кримінальному праві України. Загальні засади призначення покарання. Місце інституту судимості в системі кримінального права. Аналіз впливу судимості на призначення покарань в кримінальному праві України. Загально-правові наслідки судимості. Кримінально-правові наслідки судимості. Вплив судимості на кваліфікацію злочинних дій та призначення покарання.
Класифікація спеціальної техніки. Мета і завданні застосування науково-технічних засобів: Сутність та класифікація спеціальної техніки. Поняття та загальна характеристика науково-технічних засобів у правоохоронній діяльності. Засади класифікації спеціальної техніки. Характеристика мети та завдань застосування оперативно-технічних засобів. Особливості та завдання застосування спеціальної техніки під час оперативно-розшукової діяльності в установах виконання покарань. Технічні засоби нагляду і контролю.
Агресія як міжнародний злочин: Теоретичні засади дослідження агресії як міжнародного злочину. Війна і мир у міжнародній світобудові. Визначення агресії в міжнародному праві. Характеристика агресії як міжнародного злочину. Генеза поняття агресії як міжнародного злочину. Аналіз існуючих визначень злочину агресії та його складу у законодавстві різних держав світу. Роль Міжнародного військового трибуналу в процесі формування концепції індивідуальної кримінальної відповідальності за порушення міжнародно-правової заборони застосування сили.
Отримати курсову
|