На головну  Написання курсових за 800 грн

@ureferat    0971187259

Праворозуміння: поняття, зміст, типи

(курсова робота з теорії держави і права)

Вступ ... 3
Розділ 1. Праворозуміння як категорія юридичної науки ... 5
Розділ 2. Юридичне і легістське праворозуміння ... 12
Розділ 3. Загальна характеристика сучасних концепцій праворозуміння ... 16
3.1. Теорія природного права ... 16
3.2. Позитивістська теорія ... 19
3.2.1. Позитивістська теорія права ... 19
3.2.2. Неопозитивізм (нормативізм) ... 22
3.3. Соціологічна теорія права ... 24
3.4. Психологічна теорія права ... 27
3.5. Історична школа права ... 32
Висновки ... 35
Список літератури ... 37

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Праворозуміння: поняття, зміст, типи"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Праворозуміння: поняття, зміст, типи"

Курсова робота "Праворозуміння: поняття, зміст, типи" коштує 200 грн. Оплата - на картку Приватбанку.

В якості гарантії порядності можу скинути скріншоти діалогів з попередніми покупцями з вайбера або телеграма (приклад скріна з телеграма).

Для придбання цієї курсової зв'яжіться зі мною і повідомте її номер -  5602  або скиньте адресу чи скрін цієї сторінки мені у телеграм або вайбер. У відповідь я надішлю номер своєї картки Приватбанку і протягом 1‑2 хвилин після отримання оплати вишлю Вам цю курсову у Ворді на Telegram, Viber або e-mail (на Ваш вибір) чи повідомлю Вам пароль до архіву з курсовою, який можна скачати на цій сторінці.

Мої контакти:

 telegram:  @ureferat
 viber:  0971187259

    097 118 72 59 - Київстар
    095 934 65 43 - Vodafone
    093 521 99 55 - lifecell
e-mail:  ureferat@gmail.com
адреса:  м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Маєте сумніви - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли питання? - запитуйте!

Приклади моїх готових курсових:

Злиття та поглинання: правова природа вирішення господарських конфліктів

Теоретичні засади дослідження злиття та поглинання. Сутність поняття злиття та поглинання. Різниця між злиттям та поглинанням. Види і мотиви злиття та поглинання. Аналіз особливостей процесу злиття та поглинання. Стан українського законодавства щодо злиття та поглинання. Правове регулювання процесу злиття та поглинання. Національна практика процесу злиття та поглинання. Вирішення господарських конфліктів щодо злиття та поглинання. Проблема рейдерства в Україні. Державна протидія рейдерству в корпоративному секторі економіки України.

Державні інститути Стародавнього Риму: Поняття та основні риси інститутів Стародавнього риму. Народні збори. Окремі народні збори. Особливості виникнення магістратур як державного інституту Стародавнього Риму. Окремі (звичайні) магістратури. Екстраординарна (надзвичайна) магістратура. Сенат, як державний інститут.
Основні етапи становлення та розвитку виборчого права України: Теоретичні засади дослідження становлення та розвитку виборчого права України. Вибори: поняття, соціальне призначення та політична роль. Конституційно-правове регулювання. Становлення інституту виборів. Принципи виборчого права України. Характеристика основних етапів становлення та розвитку виборчого права України. Доконституційний період розвитку виборчої системи України. Виборча система України в період 1996-2006 років. Виборча система України на сучасному етапі.
Поняття добровільної відмови при незакінченому злочині та її правові наслідки: Теоретичні засади дослідження поняття добровільної відмови при незакінченому злочині та її правових наслідків. Поняття незакінченого злочину та його види. Поняття добровільної відмови та її значення. Аналіз особливостей добровільної відмови при незакінченому злочині. Ознаки добровільної відмови. Межі добровільної відмови. Особливості добровільної відмови від вчинення злочину співучасниками. Наслідки добровільної відмови при незакінченому злочині. Визначення кримінально-правових наслідків добровільної відмови. Відмінність добровільної відмови від дійового каяття.
Закiнчення досудового розслiдування: Теоретичні засади дослідження закінчення досудового розслідування. Поняття стадії досудового розслідування та його форми. Форми закінчення досудового розслідування. Процесуальний порядок закінчення досудового розслідування. Процесуальний порядок закриття кримінального провадження. Процесуальний порядок звільнення від кримінальної відповідальності. Звернення до суду з обвинувальним актом, клопотанням про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру.

Отримати курсову

 

Праворозуміння: поняття, зміст, типи

© 2014-2022  prawo.freehostia.com - реферати та курсові з права