АТРИБУТИ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ
(курсова робота з конституційного права)
Вступ ... 3
Розділ 1. Поняття і ознаки держави ... 5
Розділ 2. Атрибути української держави ... 8
2.1. Суверенітет України ... 8
2.2. Територія ... 11
2.3. Громадянство ... 13
2.4. Апарат управління ... 17
2.5. Забезпечення національної безпеки України ... 20
2.6. Грошова система України ... 24
2.7. Система оподаткування і фінансового контролю ... 28
2.8. Державна мова України ... 33
2.9. Офіційні символи України ... 34
Висновки ... 36
Література ... 39
Для придбання курсової роботи "Атрибути української державності" тисніть на розташоване нижче посилання:
Отримати курсову
"Атрибути української державності"
|
Курсова робота "Атрибути української державності" виконана у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний. Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм. Нумерація сторінок - зверху справа і т.д.
Курсова "Атрибути української державності", як і інші курсові роботи, представлені на цьому сайті, була зроблена на замовлення професійним автором з багаторічним досвідом виконання робіт на замовлення. Курсова робота "Атрибути української державності" успішно здавалася в одному з ВУЗів України.
|
Приклади моїх готових курсових:
Система стримувань і противаг: Система стримувань і противаг: історія виникнення та розвитку. Системи стримувань і противаг за часів античності. Механізм поділу влади у працях в період Середньовіччя, Реформації та Просвітництва. Ідеї механізму стримувань і противаг Нового часу. Конституційно-правове визначення та закріплення системи стримувань і противаг в Україні та основні шляхи її вдосконалення. Система стримувань і противаг на рівні законодавчої влади. Система стримувань і противаг на рівні Президента України. Механізм стримувань і противаг на рівні виконавчої влади. Система стримувань і противаг на рівні судової влади. Проблема вдосконалення механізму стримувань і переваг в Україні.
Завдання, функції та принципи кримінального права України: Теоретичні засади дослідження функцій і завдань кримінального права. Поняття кримінального права. Завдання, функції та принципи кримінального права. Особливості реалізації функцій і завдань кримінального права органами попереднього слідства. Органи дізнання в Україні, їх система, повноваження, завдання. Аналіз особливостей реалізації функцій і завдань кримінального права у судовій практиці. Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту (ст. 309 КК). Крадіжка (ст. 185 КК). Хуліганство (ст. 296 КК). Умисне легке тілесне ушкодження (ст. 125 КК). Умисне вбивство (ч. 1 ст. 115). Вбивство з необережності (ст. 119 КК).
Характеристика короткочасного позбавлення волі: Теоретичні засади дослідження короткострокового позбавлення волі. Поняття та види покарань. Короткострокове позбавлення волі (арешт) як вид кримінального покарання. Виконання покарання у виді арешту. Загальні положення про порядок виконання покарання у виді арешту. Умови відбування покарання у виді арешту. Особливості порядку виконання (відбування) арешту засудженими військовослужбовцями. Аналіз застосування короткострокового позбавлення волі у судовій практиці. Легкі тілесні ушкодження (ст. 125 КК). Хуліганство (ст. 296 КК). Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами (ст. 286 КК).
|