ВЕРХОВЕНСТВО ПРАВА
(курсова робота з конституційного права)
Вступ ... 3
Розділ 1. Формальна та органічна характеристика принципу верховенства права ... 5
1.1. Поняття принципу верховенства права ... 5
1.2. Позитивістська правова теорія та принцип верховенства права в Україні ... 11
Розділ 2. Утвердження та реалізація принципу верховенства права в Україні на сучасному етапі ... 14
2.1. Свобода вираження поглядів ... 14
2.2. Право на свободу та особисту недоторканність ... 18
2.3. Право на недоторканність приватного життя (приватність) ... 21
2.4. Право на свободу пересування та вільний вибір місця проживання ... 24
2.5. Доступ до правосуддя ... 27
2.6. Публічна адміністрація в Україні: необхідність реформування ... 32
2.7. Протидія корупції. Сучасний стан та недоліки антикорупційного законодавства в Україні ... 37
Висновки ... 42
Література ... 44
Для придбання курсової роботи "Верховенство права" тисніть на розташоване нижче посилання:
Отримати курсову
"Верховенство права"
|
Курсова робота "Верховенство права" виконана у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний. Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм. Нумерація сторінок - зверху справа і т.д.
Курсова "Верховенство права", як і інші курсові роботи, представлені на цьому сайті, була зроблена на замовлення професійним автором з багаторічним досвідом виконання робіт на замовлення. Курсова робота "Верховенство права" успішно здавалася в одному з ВУЗів України.
|
Приклади моїх готових курсових:
Україна - республіка: Поняття республіканської форми правління в теорії держави і права, її особливості в Україні. Президент і парламент України. Статус Президента в Україні. Парламент України. Правовий статус Кабінету Міністрів України. Виборність влади в Україні. Поділ влади на законодавчу, виконавчу і судову в Україні. Загальна характеристика трьох гілок влади: законодавчої, виконавчої, судової. Система "стримувань і противаг" органів законодавчої, виконавчої і судової влади.
Затримання особи, що вчинила злочин: Умови правомірності затримання особи, що вчинила злочин. Поняття та види обставин, які усувають злочинність діяння. Загальна характеристика затримання особи, що вчинила злочин відповідно до чинного Кримінального кодексу України. Порівняльна характеристика інституту затримання особи, яка вчинила злочин. Проблеми практичного застосування інституту затримання особи, що вчинила злочин. Відповідальність за перевищення заходів, необхідних для затримання особи, що вчинила злочин. Загальна характеристика відповідальності за перевищення заходів, необхідних для затримання особи, що вчинила злочин. Затримання особи, яка вчинила злочин, і застосування працівниками міліції вогнепальної зброї.
Юридичний аналіз складу злочину "масові заворушення": Загальна характеристика злочину. Юридичний аналіз складу злочину. Об'єкт злочину. Об'єктивна сторона злочину. Суб'єкт злочину. Суб'єктивна сторона злочину. Відповідальність за масові заворушення.
|