На головну  Написання курсових за 800 грн

@ureferat    0971187259

ДОЧІРНІ ПІДПРИЄМСТВА

(курсова робота з господарського права)

Вступ ... 3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження правового становища дочірніх підприємств ... 5
1.1. Поняття холдингової компанії ... 5
1.2. Проблеми правової природи дочірнього підприємства ... 11
Розділ 2. Способи створення дочірніх підприємств ... 15
2.1. Загальні особливості створення дочірніх підприємств ... 15
2.2. Заснування дочірніх підприємств корпоративного типу ... 17
2.3. Заснування дочірнього підприємства унітарного типу ... 22
2.4. Перехід до холдингової компанії переважної участі в статутному фонді та/або загальних зборах чи інших органах управління дочірнього підприємства ... 26
2.5. Реорганізація господарської організації в дочірнє підприємство ... 27
Розділ 3. Особливості створення холдингових компаній та корпоративних підприємств за ЗУ "Про холдингові компанії в Україні" ... 28
Висновки ... 35
Література ... 37

Для придбання курсової роботи "Дочірні підприємства" тисніть на розташоване нижче посилання:

Отримати курсову
"Дочірні підприємства"

Курсова робота "Дочірні підприємства" виконана у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний. Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм. Нумерація сторінок - зверху справа і т.д.
Курсова "Дочірні підприємства", як і інші курсові роботи, представлені на цьому сайті, була зроблена на замовлення професійним автором з багаторічним досвідом виконання робіт на замовлення. Курсова робота "Дочірні підприємства" успішно здавалася в одному з ВУЗів України.

Дочірні підприємства

Приклади моїх готових курсових:

Касаційна інстанція господарського судочинства: Загально-правові засади касаційного провадження. Розвиток інституту касації в господарському судочинстві. Принципи та правова природа касаційного провадження в господарському судочинстві України. Перегляд судових рішень у касаційному порядку. Суб'єкти права на касаційне оскарження. Об'єкт та строк касаційного оскарження. Порядок здійснення права на касаційне оскарження. Розгляд справ у касаційній інстанції. Межі перегляду справи у касаційній інстанції. Повноваження касаційної інстанції. Касаційна інстанція в судових системах країн романо-германської системи права та перспективи її розвитку в Україні.
Виконання господарських договорів: Теоретичні засади дослідження виконання господарських договорів. Поняття та теорії господарського договору. Договір як господарське зобов'язання. Аналіз особливостей виконання господарських договорів. Загальні умови виконання господарських договорів. Виконання господарського зобов'язання третьою особою. Передача (делегування) прав у господарських зобов'язаннях. Виконання господарських договорів, у яких беруть участь кілька управнених або кілька зобов'язаних суб'єктів. Місце виконання господарського договору. Виконання грошових зобов'язань. Забезпечення виконання господарських договорів. Поняття забезпечення виконання господарських договорів. Банківська гарантія забезпечення виконання господарських договорів. Загальногосподарські (публічні) гарантії виконання договорів.
Наслідки визнання банкрутом суб'єкта підприємницької діяльності: Поняття суб'єкта підприємницької діяльності. Підприємництво, його суть і принципи організації. Суб'єкти господарювання. Обмеження і ліцензування підприємництва. Умови здійснення підприємницької діяльності. Банкрутство як правовий механізм регулювання підприємницької діяльності. Поняття банкрутства. Сторони у справі про банкрутство. Правові наслідки визнання банкрутом суб'єкта підприємницької діяльності. Стадії провадження у справі про банкрутство та наслідки провадження. Розпорядження майном боржника. Мирова угода. Санація (відновлення платоспроможності) боржника. Ліквідаційна процедура у справі про банкрутство.

© 2014-2022  prawo.freehostia.com - реферати та курсові з права