ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРАВОЧИН
(курсова робота з цивільного права)
Вступ ... 3
Розділ 1. Поняття правочину та основні аспекти його здійснення ... 5
1.1. Поняття правочину ... 5
1.2. Види правочинів ... 6
1.3. Загальні умови чинності правочину ... 10
1.4. Поняття державної реєстрації правочину ... 16
1.5. Тлумачення змісту правочину ... 17
1.6. Відмова від правочину ... 19
Розділ 2. Наслідки укладення правочинів ... 21
2.1. Наслідки правочинів, укладених малолітньою особою ... 21
2.2. Наслідки правочинів, укладених неповнолітньою особою ... 22
2.3. Наслідки правочинів, укладених фізичною особою, дієздатність якої обмежена, та недієздатною фізичною особою ... 23
2.4. Наслідки правочину, укладеного юридичною особою, вчиненого нею без відповідного дозволу (ліцензії) ... 25
2.5. Наслідки правочинів з дефектами волі ... 26
2.6. Наслідки правочинів з дефектами форми ... 29
2.7. Наслідки правочинів з дефектами змісту та порядку укладення правочину ... 31
Розділ 3. Умови недійсності правочину ... 34
3.1. Поняття недійсності правочину ... 34
3.2. Наслідки недійсності правочину ... 37
Висновки ... 40
Література ... 42
Для придбання курсової роботи "Загальні положення про правочин" тисніть на розташоване нижче посилання:
Отримати курсову
"Загальні положення про правочин"
|
Курсова робота "Загальні положення про правочин" виконана у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний. Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм. Нумерація сторінок - зверху справа і т.д.
Курсова "Загальні положення про правочин", як і інші курсові роботи, представлені на цьому сайті, була зроблена на замовлення професійним автором з багаторічним досвідом виконання робіт на замовлення. Курсова робота "Загальні положення про правочин" успішно здавалася в одному з ВУЗів України.
|
Приклади моїх готових курсових:
Держава як суб'єкт фінансового права та фінансових правовідносин: Загальнотеоретичні положення про державу як суб'єкт права і правовідносин. Теорія держави. Теорія держави як суб'єкта права. Теорія держави як суб'єкта правовідносин. Держава як суб'єкт фінансового права. Фінансове право як галузь права. Держава як суб'єкт фінансового права. Держава як суб'єкт фінансових правовідносин. Характеристика держави як суб'єкта фінансових правовідносин. Держава як опосередкований суб'єкт фінансових правовідносин. Окремі види фінансових правовідносин держави (податкові, бюджетні, контрольні).
Фінансово-процесуальні норми: Теоретичні засади дослідження фінансово-процесуальних норм. Зміст, особливості і види фінансово-правових норм. Об'єктивність існування фінансово-правового процесу. Характеристика фінансово-процесуальних норм. Система фінансово-процесуального законодавства. Фінансово-процесуальне право. Об'єкти та суб'єкти фінансово-процесуальних правовідносин. Фінансово-процесуальний примус.
Фізична особа як суб'єкт підприємницької діяльності: Теоретичні засади дослідження фізичної особи як суб'єкта підприємницької діяльності. Поняття підприємницької діяльності та її ознаки. Суб'єкти підприємницької діяльності (підприємці) як суб'єкти господарювання. Характеристика фізичної особи як суб'єкта підприємницької діяльності. Поняття та характеристика правового статусу громадянина-підприємця. Порядок проведення державної реєстрації фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності. Реєстрація фізичної особи - підприємця в державних органах та установах. Поняття та підстави припинення суб'єктів підприємницької діяльності.
|