Науково-технічна політика Європейського союзу
(курсова робота з міжнародного права)
Вступ ... 3 Розділ 1. Теоретичні засади дослідження науково-технічної політики ЄС ... 5 1.1. Сутність та особливості науково-технічної політики ... 5 1.2. Сучасна загальноєвропейська політика щодо наукової сфери: пошук нових можливостей ... 7 Розділ 2. Організаційно-правові засади науково-технічної співпраці в Європейському Союзі на початку XXI ст ... .16 2.1. Загальні засади науково-технічної та інноваційної політики у Європейському Союзі ... 16 2.2. Поняття, сутність та значення інновацій у Європейському Союзі ... 22 2.3. Стратегія ЄС в сфері науково-технічної та інноваційної політики та системний характер науково-технічної та інноваційної політики ... 25 2.4. Сьома рамкова програма - інструмент реалізації інноваційної політики ЄС ... 30 Висновки ... 36 Література ... 39
Для придбання курсової роботи "Науково-технічна політика Європейського союзу" тисніть на розташоване нижче посилання:
Отримати курсову
"Науково-технічна політика Європейського союзу"
|
Курсова робота "Науково-технічна політика Європейського союзу" виконана у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний. Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм. Нумерація сторінок - зверху справа і т.д.
Курсова "Науково-технічна політика Європейського союзу", як і інші курсові роботи, представлені на цьому сайті, була зроблена на замовлення професійним автором з багаторічним досвідом виконання робіт на замовлення. Курсова робота "Науково-технічна політика Європейського союзу" успішно здавалася в одному з ВУЗів України.
|
Приклади моїх готових курсових:
Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних та кримінальних справ: Теоретичні засади дослідження правового становища Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ. Правові засади судочинства в Україні. Система судової влади в Україні. Правові засади діяльності Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ. Історія створення Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ. Структура Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ та його повноваження. Повноваження судді, голови та заступника Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ. Пленум Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ. Науково-консультативна рада Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ. Новели законодавства щодо Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.
Поняття, форми і види правового виховання: Теоретичні засади дослідження правового виховання. Правове виховання як напрям правової політики. Поняття, мета і завдання правового виховання. Принципи та функції правового виховання. Характеристика форм і видів правового виховання. Форми і види правового виховання. Правове загальне навчання (правовий всеобуч). Правовий нігілізм в Україні та шляхи його подолання.
Правове регулювання професійного навчання: Історія та розвиток законодавства про професійне навчання. Поняття та правове регулювання професійного навчання. Державна політика у сфері професійного навчання. Організація та форми професійного навчання. Атестація: загальна характеристика. Поняття та значення проведення атестацій. Коло працівників які проходять атестацію. Правові наслідки атестації. Правове регулювання професійного навчання: міжнародні стандарти та зарубіжний досвід. Міжнародні стандарти у професійному навчанні. Правове регулювання за законодавством країн з розвиненою ринковою економікою.
|