Нотаріат в Україні: історія та сучасність
(курсова робота з дисципліни "Судові та правоохоронні органи")
Вступ ... 3 Розділ 1. Теоретичні засади дослідження нотаріату в Україні ... 5 1.1. Історія виникнення нотаріату в Україні ... 5 1.2. Поняття нотаріату та нотаріальної діяльності ... 7 1.3. Норми, що регулюють нотаріальне провадження, у системі права ... 12 Розділ 2. Організаційні особливості нотаріату в Україні ... 16 2.1. Система нотаріату в Україні та повноваження нотаріальних органів ... 16 2.2. Організація і діяльність нотаріату ... 21 Розділ 3. Проблеми створення нотаріату в Україні ... 24 3.1. Порядок набуття статусу нотаріуса ... 24 3.2. Права і обов'язки нотаріуса ... 28 Розділ 4. Проблеми та перспективи розвитку нотаріату в Україні ... 30 Висновки ... 37 Список використаних джерел ... 38
Для придбання курсової роботи "Нотаріат в Україні: історія та сучасність" тисніть на розташоване нижче посилання:
Отримати курсову
"Нотаріат в Україні: історія та сучасність"
|
Курсова робота "Нотаріат в Україні: історія та сучасність" виконана у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний. Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм. Нумерація сторінок - зверху справа і т.д.
Курсова "Нотаріат в Україні", як і інші курсові роботи, представлені на цьому сайті, була зроблена на замовлення професійним автором з багаторічним досвідом виконання робіт на замовлення. Курсова робота "Нотаріат в Україні" успішно здавалася в одному з ВУЗів України.
|
Приклади моїх готових курсових:
Характеристика системи законодавства України: Теоретико-правові засади дослідження системи законодавства України. Поняття та загальна характеристика системи законодавства, її співвідношення із системою права. Теоретичні та практичні проблеми сучасного українського законодавства. Систематизація законодавства України та її способи. Поняття систематизації законодавства та її мета. Інкорпорація, консолідація, та кодифікація як основні види систематизації законодавства. Характеристика особливостей системи законодавства України. Шляхи удосконалення законодавства в Україні та проблеми його адаптації до правової системи Європейського союзу. Проблеми українського законодавства. 3.2 Вдосконалення українського законодавства в умовах інтеграції в європейське співтовариство.
Прикордонний режим: поняття та види: Теоретичні основи визначення прикордонного режиму. Підходи до визначення поняття "правового режиму". Поняття режиму кордону. Характеристика прикордонного режиму та його видів. Режим державного кордону. Митний контроль. Режим у пунктах пропуску через державний кордон. Ограни, що забезпечують охорону державного кордону.
Взаємозв'язок інформатики та права в інформаційному суспільстві: Теоретичні засади дослідження взаємозв'язку інформатики та права в інформаційному суспільстві. Поняття "інформація" у різних науках. Інформаційне суспільство в Україні: сутність, специфічні ознаки, законодавче підґрунтя, перспективи розвитку. Концептуальні підходи до формування змісту інформаційного права. Взаємозв'язок інформатики та права в інформаційному суспільстві. Характеристика складових взаємозв'язку інформатики та права в інформаційному суспільстві. Інформаційно-правові дослідження: походження, становлення, стан та перспективи розвитку. Законодавче забезпечення інформаційної діяльності в Україні.
|