Письмові та речові докази як засоби доказування
(курсова робота з цивільного процесу)
Вступ ... 3 Розділ 1. Теоретичні засади дослідження письмових та речових доказів у цивільному процесі ... 5 1.1. Поняття і види доказів ... 5 1.2. Поняття доказування та його стадії ... 8 Розділ 2. Характеристика письмових та речових доказів як засобів доказування ... 20 2.1. Особливості письмових доказів ... 20 2.2. Характеристика речових доказів ... 23 Розділ 3. Загальні засади оцінки та забезпечення доказів у цивільному процесі ... 26 Висновки ... 30 Література ... 32
Для придбання курсової роботи "Письмові та речові докази як засоби доказування" тисніть на розташоване нижче посилання:
Отримати курсову
"Письмові та речові докази як засоби доказування"
|
Курсова робота "Письмові та речові докази як засоби доказування" виконана у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний. Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм. Нумерація сторінок - зверху справа і т.д.
Курсова "Письмові та речові докази як засоби доказування", як і інші курсові роботи, представлені на цьому сайті, була зроблена на замовлення професійним автором з багаторічним досвідом виконання робіт на замовлення. Курсова робота "Письмові та речові докази як засоби доказування" успішно здавалася в одному з ВУЗів України.
|
Приклади моїх готових курсових:
Договір кредиту: Теоретичні аспекти дослідження договору кредиту. Поняття та особливості правового регулювання банківських кредитних відносин. Поняття договору кредиту. Класифікація кредитів. Основні характеристики кредитного договору. Сторони кредитного договору. Предмет та форма кредитного договору. Зміст кредитного договору. Відповідальність за кредитним договором. Різновиди договорів залежно від виду кредиту. Комерційний кредит. Кредитування комерційних банків Національним банком України. Іпотечне кредитування в Україні.
Відчуження майна: Відчуження майна як невід'ємний елемент здійснення права власності. Поняття власності і права власності. Реалізація права власності через відчуження майна. Особливості правового регулювання договору купівлі-продажу та його різновидів. Договір купівлі-продажу. Договір поставки. Договір контрактації сільськогосподарської продукції. Договір постачання енергетичними та іншими ресурсами через приєднану мережу. Правове регулювання інших договорів відчуження майна. Договір міни (бартеру). Договір дарування як окремий тип договірних зобов'язань. Договір пожертви. Договір довічного утримання.
Правове становище відкритого акціонерного товариства: Сутність та особливості відкритого акціонерного товариства. Суть поняття "акціонерне товариство". Характеристика відкритого акціонерного товариства, його особливості та відмінності. Основні аспекти організації діяльності відкритого акціонерного товариства. Порядок створення відкритого акціонерного товариства. Правовий статус засновників ВАТ. Характеристика органів ВАТ, їх види та повноваження. Правове регулювання майна ВАТ. Особливості статутного капіталу (майнової бази) ВАТ. Доходи у ВАТ: поняття, джерела формування, порядок використання. Припинення діяльності відкритих акціонерних товариств. Особливості добровільної ліквідації ВАТ. Припинення діяльності ВАТ у примусовому порядку.
|