Порядок, умови і правові наслідки оголошення фізичної особи померлою
(курсова робота з цивільного права)
Вступ ... 3 Розділ 1. Правове регулювання оголошення фізичної особи померлою ... 5 1.1. Юридичні ознаки та поняття фізичної особи, як суб'єкта цивільного права ... 5 1.2. Акти цивільного стану, що визначають правовий статус фізичної особи ... 12 Розділ 2. Оголошення фізичної особи померлою: поняття, зміст, наслідки ... 16 2.1. Причини та порядок оголошення фізичної особи померлою ... 16 2.2. Правові наслідки оголошення фізичної особи померлою ... 24 2.3. Правові наслідки появи фізичної особи, яка була оголошена померлою ... 27 Висновки ... 31 Список використаних джерел ... 33
Для придбання курсової роботи "Порядок, умови і правові наслідки оголошення фізичної особи померлою" тисніть на розташоване нижче посилання:
Отримати курсову
"Порядок, умови і правові наслідки оголошення фізичної особи померлою"
|
Курсова робота "Порядок, умови і правові наслідки оголошення фізичної особи померлою" виконана у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний. Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм. Нумерація сторінок - зверху справа і т.д.
Курсова "Оголошення фізичної особи померлою", як і інші курсові роботи, представлені на цьому сайті, була зроблена на замовлення професійним автором з багаторічним досвідом виконання робіт на замовлення. Курсова робота "Оголошення фізичної особи померлою" успішно здавалася в одному з ВУЗів України.
|
Приклади моїх готових курсових:
Страхова діяльність держави: Теоретичні засади дослідження страхової діяльності держави. Поняття страхування. Загальна характеристика страхування. Характеристика особливостей страхової діяльності держави. Поняття обов'язкового державного страхування. Основні галузі і види державного страхування. Єдиний соціальний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Особливості інституту обов'язкового державного страхування.
Парламентська республіка: Теоретичні засади дослідження парламентської республіки. Поняття та ознаки парламентської республіки. Особливості функціонування парламентської республіки (на прикладі ФРН). Аналіз відмінностей парламентської республіки від інших форм республіканського правління. Порівняльний аналіз президентської та парламентської форм правління. Переваги і недоліки президентської, парламентської та змішаної систем. Моделі організації державної влади в Україні.
Поняття та форми вини: Поняття і значення вини в кримінальному праві. Зміст, ступінь та сутність вини. Форми вини. Умисел в кримінальному праві. Сутність та зміст умислу як форми вини у кримінальному праві. Види умислу: поняття та характерні ознаки. Поняття необережності у кримінальному праві, її зміст та значення. Поняття необережності як форми вини. Характеристика злочинної самовпевненості та злочинної недбалості.
|